Venüs Korsanları Edgar Rice Burroughs

Venüs Korsanları
Venüs Dizisi 1
Edgar Rice Burroughs

%35 İNDİRİM
104,50 TL
67,93 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256407978
912746
Venüs Korsanları
Venüs Korsanları Venüs Dizisi 1
67.93

Edgar Rice Burroughs’un kaleminde hayat bulan yepyeni bir gezegen: Venüs!
Burroughs’un en az Tarzan, John Carter ve Pellucidar dizileri kadar ün kazanmış olan “Amtor Dizisi”, Carson Napier’i bizlerle tanıştırıyor!

Şövalye ruhuna sahip Carson, cesur ve oldukça zeki olmasının yanısıra, kazara düştüğü gezegendeki düzenin yapıtaşlarını yerinden oynatacak kadar da lider ruhlu bir kahraman. Zira verdiği mücadele, tam anlamıyla zorbalığa ve haksızlığa karşı bir özgürlük ve demokrasi mücadelesi...

Bunun yanında, çarpıcı ve etkileyici bir aşk hikâyesi de sahnenin tam merkezinde. Carson’ın aşkının öznesi ise gezegenin, bütün umudunu kendisine bağlamış olduğu güzeller güzeli bir prenses. Bu iki güçlü karakter, Venüs’ün bulutlu semaları altında, yer yer çatışmalar ve maceralarla dolu bir hikâye yaratıyorlar.

Hem gezegenin düzeni ve işleyişiyle hem de bir aşk hikâyesiyle örülmüş bu çarpıcı eser, zaman zaman okurunu kendi dünyasının dinamiklerini de sorgulatıyor.

1932 yılında yayımlanmaya başlayan Venüs - Amtor dizisi, dönemin siyasi gündemini de içinde barındırarak, totaliter bir evrende özgürlüğün mücadelesini okuyucuya aktardı ve o günden bu yana etkisini hiç yitirmedi.

Fihrist olarak Venüs dizisini okurumuz ile buluşturmanın mutluluğuyla...

Kapat