Pellucidar VI Edgar Rice Burroughs

Pellucidar VI
Korku Diyarı
Edgar Rice Burroughs

%20 İNDİRİM
174,50 TL
139,60 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256730076
979261
Pellucidar VI
Pellucidar VI Korku Diyarı
139.60

Fantastik edebiyatın ve bilimkurgunun büyük yazarı, çoksatan listelerinin başında gelen önemli kitap dizileriyle sadık bir okur kitlesine sahip Edgar Rice Burroughs;

Ünlü dizisi Pellucidar’ın 6. kitabı “Korku Diyarı” ile sizlerle! 

Yeryüzünün 500 mil altında başka bir dünya yatmaktadır: Dinozorların hâlâ dolaştığı, mağara adamlarının avlandığı, ebedi bir güneşin kavurduğu ve dış dünyada çoktan tarihe gömülen yaratıkların hâlâ yaşadığı bir dünya.

***

Jason Gridley dış kabuktan bildirir: Takvimler dış kabukta 1939’u göstermektedir. Yani David Innes Pellucidar’a geldiğinden bu yana tamı tamına 36 yıl geçmiştir.

Lural Az kıyılarında seyrederek Lo-har’dan Sari’ye dönmekte olan Innes ve ekibinin akıbeti, bir saldırı sonucu değişir. Vahşi ilkel dünyada kendisine saldıran sakallı kadın savaşçılarca sürüklendiği yabancı, delilerle dolu bir köyde kendisine iki dost edinir: Zor ile Kleeto. 

Pellucidar İmparatoru Sari’ye ulaşmaya çalışadursun, yokluğunda Sarililer onun öldüğüne inanmaktadır. Lâkin biricik sevdiği Güzel Dian, cesur eşinden umudunu kesmemiş, onu aramak için yola çıkmıştır.

Kapat