Venüs’ün Derinliklerinde Edgar Rice Burroughs

Venüs’ün Derinliklerinde
Edgar Rice Burroughs

%35 İNDİRİM
109,50 TL
71,18 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256438248
913269
Venüs’ün Derinliklerinde
Venüs’ün Derinliklerinde
71.18

Bilimkurgu ve fantastik edebiyatın en bilinen isimlerinden biri olan Edgar Rice Burroughs’un olgunluk dönemi dizisi: Venüs!

Venüs gezegeninde hayat bulan “Amtor Dizisi”, bizi Carson Napier eşliğinde nefes kesen bir özgürlük mücadelesine davet ediyor!

Dizinin ikinci kitabında, gözlerini yedi kapılı, gizemlerle dolu bir odada açan Carson Napier, yeni macerasının kucağına ani bir düşüş yaşar. Biricik sevdiği Duare’si ise kirli ellerden kurtarılmayı beklemekte ve burnunda tüten evine dönmeyi umut etmektedir.

Aklın gücü, hırs ve aşkı buluşturan, kılıçlarla hançerlerin konuştuğu Amtor dizisinin ikinci kitabı “Venüs’ün Derinliklerinde”, bize gezegenin eşsiz doğasını “derinlemesine” sunarken, okuru Carson Napier eşliğinde yepyeni maceralara sürüklüyor.

Dünyayı totaliter iktidarların yönettiği 1930’lu yıllarda hayat bulmuş bu dizi, özgür dünyaya özlemi ve özgürlük uğruna her savaşın verilmesi gerektiğini okura aktarma gayesindedir. Ne de olsa Edgar Rice Burroughs, “özgür” dünyanın asi ruhlu bir hayalperestidir!

Fihrist olarak, Burroughs’un klasikleşen bu 5 kitaplık Venüs dizisini okurumuz ile buluşturmanın mutluluğuyla…

Kapat