John Carter 10: Gathol Prensesi Llana Edgar Rice Burroughs

John Carter 10: Gathol Prensesi Llana
Edgar Rice Burroughs

%35 İNDİRİM
224,50 TL
145,93 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256438330
913560
John Carter 10: Gathol Prensesi Llana
John Carter 10: Gathol Prensesi Llana
145.93

John Carter X: Gathol Prensesi Lıana

dizileriyle dünyayı kasıp kavuran edgar rice burroughs, bilimkurgu yazınına yön veren “john carter” barsoom dizisiyle karşınızda!

10. kitap “gathol prensesi llana” ile birlikte john carter, torunu llana’yı kurtarmaya kararlı!

20. yüzyılın ilk “çok ama çok satan” bilimkurgu klasiği; sonraki kuşak tüm bilimkurgu yazarlarının anılarında büyük yeri olan, etkisi Star Wars dünyasından Avatar filmine kadar her bilimkurgu yapıtında hissedilen, eşsiz bir gezegenlerarası macera dizisi...

Dizinin 10. kitabında John Carter, diyar diyar gezmekte; amansız düşmanlarına karşı çetin mücadeleler vermekte; yeni dostlar ve düşmanlar kazanmaktadır.

Yalnızlık arayışı içindeki John Carter, ıssız Horz şehrine uçar. Orada kötü bir haber alır ve esir tutulan torunu Gathol Prensesi Llana’yı bulur. Carter, kızı güvenli bir şekilde yuvasına götürmeye kararlıdır. İkili, genç bir adam olan Pan Dan Chee’yi de yanlarına alarak birlikte bir dizi maceraya sürüklenirler.

John Carter’ın Llana ve Pan Dan Chee ile birlikte geçirdiği dört ayrı maceradan oluşan bu kitap ta Edgar Rice Burroughs, aksiyonu keyifli bir dil ile birleştirerek okurlara yeni dünyalar açıyor.

Soluksuz bu dünya, artık neredeyse tamamlanıyor!

Kapat