Tarzan III: Tarzan’ın Canavarları Edgar Rice Burroughs

Tarzan III: Tarzan’ın Canavarları
Edgar Rice Burroughs

%30 İNDİRİM
74,50 TL
52,15 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786257599955
911802
Tarzan III: Tarzan’ın Canavarları
Tarzan III: Tarzan’ın Canavarları
52.15

100 milyona yakın satış rakamlarına ulaşan 24 kitaplık dizisiyle ve zaman içerisinde sayısız oyun, çizgifilm, dizi ve sinema uyarlamalarıyla Tarzan, gerçek bir klasik,

20. yüzyılın en önemli edebiyat olaylarından biri...

Tarzan, uzun soluklu bir dünyanın üçüncü kitabına kapı açarken karşımızda ve biz, bu karakteri ya da hikayeyi tanıtmaya ihtiyaç dahi duymuyoruz. Herkesin ama herkesin o ya da bu şekilde tanıdığı bir dünya bu: Afrika’nın vahşi ormanları ve her kültürde yansıması olmuş vahşi karakteri: Tarzan.

Tarzan, kendi vahşi dünyasının kapılarını aralarken bu kez kendi yetenekleriyle oluşturduğu vahşi sürüsünü de işin içine katıyor. Artık aşina olduğumuz bu dünyada, şimdi Tarzan'ın yırtıcı bir panterle ve ürkütücü bir maymun sürüsüyle işbirliği yaparak oğlunun ve karısının kurtuluşu için verdiği mücadeleyi görüyoruz. Tarzan'ın üstün yetenekleri ve zekası, bir kez daha onun vahşi doğadan yardım alarak hedeflerine ulaşmasını sağlıyor. Tarzan'ın Canavarları'nda yine adaletin peşinde var gücüyle koşan Tarzan, biz okurlarını da kendi dünyasına ve maceralarının içine dahil etmekten yine hiç geri durmuyor.

Fihrist olarak bu dünyayı Türkçeye kazandırmanın gururuyla, sizi Tarzan dünyasının “bütün”üne davet ediyoruz

Kapat