Tom Gates - Her Şey Harika Sayılır (Ciltli) %30 indirimli Liz Pichon

Tom Gates - Her Şey Harika Sayılır (Ciltli)
Liz Pichon

%30 İNDİRİM
399,00 TL
279,30 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786059153621
698215
Tom Gates - Her Şey Harika Sayılır (Ciltli)
Tom Gates - Her Şey Harika Sayılır (Ciltli)
279.30

Tom Gates'in bu muhteşem macerasında kulübe yaşamı, gece yarısı ziyafetleri, tuhaf yaratıkları yakından inceleme fırsatı, rakip okulla sal yarışı gibi bir dolu inanılmaz şey seni bekliyor!

Kitabın genelini ağzın açık okuyacağın gerçeğini destekleyenlerden biri de, ablası Delia'nın Tom'a bu macerasında köstek yerine Tam destek olması.

Son günlerde Meşelik Okulu süper telaşlı bir halde. Yaklaşan etkinlik gezisi heyecanı herkesi sarmış durumda. Tom da tıpkı arkadaşları gibi sabırsızlıktan çatlamak üzere, ama haylaz öğrencimizin önce küçük bir sorunu halletmesi gerek. Haftalar önce dağıtılan izin formunu Tabi ki kaybetti!
Haydi Tom, başarabilirsin, sana güveniyoruz...

Evet... Tom, beşinci macerasında da bizi pek şaşırtmıyor ve Yine çok güldürüyor.

Bir yanda okul gezisi, bir yanda kuzenlerinin hafta sonu ziyaretiyle meşgulken, üzerine bir de 3 Moruklar'ın açtığı tişört tasarlama yarışması çıkıverdi!

Kahramanımızın işi başından aşkın. Neyse ki annesiyle Maviş ninesinin eve depoladığı muzlar var da, enerjisi bittikçe bisküvi muz kombinasyonlarından doğan sandviçleri imdadına yetişiyor. Ah, bu arada unutmadan: Muhteşem yaratıcılığını el becerisiyle şahlandıran Tom'un yeni bir marifeti daha ortaya çıktı: Muz Karikatür

Kısacası, gülmek ve eğlenmek istiyorsanız Size Süper Bir Teklifimiz Var:
Tom Gates Okuyun, Hem De Doya Doya!

Kapat