Tom Gates Çılgın Macera - Gibi Bir Şey (Ciltli) Liz Pichon

Tom Gates Çılgın Macera - Gibi Bir Şey (Ciltli)
Liz Pichon

%30 İNDİRİM
249,00 TL
174,30 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052858295
976470
Tom Gates Çılgın Macera - Gibi Bir Şey (Ciltli)
Tom Gates Çılgın Macera - Gibi Bir Şey (Ciltli)
174.30

Tom'la DİSKOTEŞEM bir macera!


İngiliz yazar-çizer Liz Pichon'ın, 43 ayrı dile çevrilen ve milyonlarca satan “Tom Gates” serisinin 13. halkası Çılgın Macera (Gibi Bir Şey), içerdiği yüksek dozda şamata ve eğlence ile gününüzü şenlendirmeyi garantileyen gerçek bir kahkaha deposu.


Şaşırtıcı yetenekleriyle herkesi kendine hayran bırakan Tom, yeni günlüğünde bu kez afili saçları, mööleyen saati ve vuvuzelasıyla dikkat çekmekle kalmıyor, aynı zamanda gerçekleşmesini dört gözle beklediği şeylerin ucundaki acı-tatlı sürprizlerle duyguları yönetmenin önemini de keşfediyor.


Başta “Roald Dahl En Komik Kitap Ödülü” olmak üzere pek çok ‘gülücüklü' ödülle yıldızı devamlı parlayan “Tom Gates”; kendine has esprileri, matrak tiplemeleri, çizim etkinlikleri ve oyun sayfalarıyla çocukları kitapların dünyasına yaklaştırıyor.


Tom geri döndü! Hem de HAİKU şiirleri tadında DİSKOTEŞEM bir macerayla.
Eski dostumuzun keyfi tıkırında görünüyor. Zaten hayatında ne ters gidebilir ki?.. Yoksa HER ŞEY mi?
Olaaamaaz dediğinizi duyar gibiyiz. O zaman Tom'un yeni günlüğünde bizleri neler bekliyor, hep birlikte bakalım:


Tom'a bir süredir hediye yağıyor. Dünyayı gezmeyi bırakıp geri dönen Pet ninesi ve Joe dedesinin ona getirdikleri ile Tom'un çılgın maceralara dalması an meselesi. Günler jet hızıyla akarken, Meşelik Okulu'nda curcuna tam gaz sürüyor. Julia Morton'un partisine davet edilmediğini düşünen Gatesçik'in tadı azıcık kaçsa da sınıfta elden ele dolaşan casus kalemlerle yazılan gizli mesajlar neşesini geri getiriyor. Bu arada, Tom'un saçları ne kadar uzamış öyle! Uzaktan aynı zombiyi andırıyor. İstikamet doğru Saçtastik! Kahramanımızın kucağında top şeklinde kıvrılarak mışıl mışıl uyuyan tuhaf kokulu hayvan da nesi? Off, dedesinin “şerbeti” Tom'un aklını birazcık karıştırdı yine galiba. İyi ki maaile tarihî bir kale gezisi yapacaklar da kafasını biraz toparlama fırsatı bulacak. Amanın, planladıkları gezi tam da okuldaki Tropikal Disko etkinliğiyle çakışıyor! Tom her ikisine birden katılmayı nasıl başaracak şimdi?


Yaratıcı etkinlik sayfalarıyla okurlarını kitapla daha da bütünleştiren Tom Gates, bu serüveninde yine akıllara durgunluk verecek buluşlar geliştirmekten geri kalmıyor.


Okuma güçlüğü çeken çocukları kitapların renkli dünyasıyla buluşturan “Tom Gates” serisi, hayatı göründüğünden çok daha eğlenceli, okumayı ise tahmin edildiğinden çok daha kolay kılarak önemli bir sorumluluk üstleniyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat