Kara Kedi Dehşet - Sen de Oku Michael Rosen

Kara Kedi Dehşet - Sen de Oku
Michael Rosen

%30 İNDİRİM
119,00 TL
83,30 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052858325
979338
Kara Kedi Dehşet - Sen de Oku
Kara Kedi Dehşet - Sen de Oku
83.30

Ustaların ustası Michael Rosen'ın SEN de OKU için kaleme aldığıKara Kedi Dehşet,ezeli ve ebedi düşmanları ateşkes yolunda uzlaştıran, ibretlik bir masal!

Zulme zekâyla karşılık vermenin gücünevurgu yapan bu ezber bozan macera, iflah olmaz bir zorbanın işinin nasıl zora sokulduğunu kahkahalar eşliğinde gösteriyor.

Sürpriz sonuyla okuru ters köşeye yatıran kitap, Nicole O'Byrne'ınironi ve mizahla harmanladığı karakteristik çizimleriyleklasikleşmiş kedi-fare anlatılarına yeni bir soluk getiriyor.

“Bundan sonra hiçbir fareyi yakalamaya çalışmayacağım. Yeminle!”

Eğer bu yemini bir kedi ettiyse, hele ki tüm farelerin kendisinden delice kaçtığı numaracı bir kedi ettiyse, durup yeniden düşünmekte fayda var.

Dehşet, adının hakkını veren; kapkara, çok fena, dehşetli bir kedidir. Dehşet kelimesi âdeta onu tanıyanların önerisiyle sözlüğe girmiştir. Böylesine dehşetengiz bir kedinin her alanda başarılı olması işten bile değildir. Ne var ki kahramanımız, fareleri kapana kıstırma konusunda azıcık (eh, belki de biraz fazlası!) şanssızdır. Oysa onun gibi kedilerin fare yakalaması ŞARTTIR! Neyse ki Dehşet'in leziz mi leziz bir planı vardır...

Kedilerle farelerin bitimsiz savaşında akıllara zarar bir ateşkes molası veren bu eğlenceli fabl, “Birlikten kuvvet doğar” atasözünü doğrular nitelikteki anlatısıyla her yaştan okuru doyumsuz bir kovalamacanın içine çekiyor.

Kara Kedi Dehşet'le tanışanları acayip derecede komik, bir o kadar da düşündürücü bir serüven bekliyor.Kesinkes. Yeminle!(Tanıtım Bülteninden)


Kapat