Dakikalar İçinde Milli Mücadele - Anında Açıklanan 200 Tarihi Olay ve

Dakikalar İçinde Milli Mücadele - Anında Açıklanan 200 Tarihi Olay ve Kavram
Selim Erdoğan

%5 İNDİRİM
95,00 TL
90,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256989351
954609
Dakikalar İçinde Milli Mücadele - Anında Açıklanan 200 Tarihi Olay ve Kavram
Dakikalar İçinde Milli Mücadele - Anında Açıklanan 200 Tarihi Olay ve Kavram
90.25
Mondros'tan Mudanya'ya Tüm Yönleriyle Millî Mücadele

Millî Mücadele ne zaman başladı? Sadece Yunanlılara karşı mı savaşıldı? Düşmana ilk kurşunu Hasan Tahsin mi atmıştı? Millî Mücadele ne zaman ve nasıl bitti? İstanbul gerçekten tek kurşun atılmadan mı terk edildi? Mustafa Kemal Paşa, Millî Mücadele'ye ne zaman başlamayı düşündü? İngilizler, Fransızlar, Ruslar, İtalyanlar savaşın neresindeydiler?

Mondros Mütarekesi, Bandırma Vapuru, Sivas Kongresi, Misak-ı Millî, Malta Sürgünleri, Sevr Antlaşması, Kuvay-ı Milliye, Hilafet Ordusu, Sakarya Meydan Muharebesi, Büyük Taarruz, Tekalif-i Milliye, Ankara Antlaşması, İlk Hedef Akdeniz!, İzmir Yangını, Çanak Krizi, Edirne'de Türk bayrağı, İstanbul'un kurtuluşu, Mudanya Mütarekesi ve Millî Mücadele'ye dair merak ettiğiniz her şey…

Dakikalar İçinde Millî Mücadele Mondros Mütarekesi'nden başlayan ve Mudanya Mütarekesi ile biten şanlı mücadelenin her aşamasını farklı yönleriyle adım adım, 200 kavram, olay ve kişi üzerinden yine bazılarını ilk defa göreceğiniz 200 görsel ile anlatan ve küçükten büyüğe herkesin zevkle okuyabileceği bir kitap…(Tanıtım Bülteninden)


Kapat
istanbul evden eve nakliyatistanbul eşya depolama