Rob İle Çiziyorum 2 - Muhteşem Hayvanlar Rob Biddulph

Rob İle Çiziyorum 2 - Muhteşem Hayvanlar
Rob Biddulph

%5 İNDİRİM
195,00 TL
185,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256774674
979360
Rob İle Çiziyorum 2 - Muhteşem Hayvanlar
Rob İle Çiziyorum 2 - Muhteşem Hayvanlar
185.25

Rob Biddulph'un 3 kitaplıkRob ile Çiziyorumserisi, Esra Kökkılıç çevirisiyle küçük sanatçılarla buluşuyor.

Kronik Çocuk, rengarenk bir seriyle yola devam ediyor:Rob ile Çiziyorum. Pandemiyle birlikte Youtube'da yayınladığı videolarla çocukların ve ebeveynlerin evde eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan Rob Biddulph kısa sürede fenomen oldu. Herkesin çizim yapabileceğine inanan Biddulp, oldukça basit ve anlaşılır yönlendirmelerle seni içindeki sanatçıyı keşfetmeye çağırıyor!

Serinin ikinci kitabıMuhteşem Hayvanlar'da daha önce hiç görmediğin, hatta belki adını bile duymadığın egzotik hayvanlarla keyifli bir macera seni bekliyor. Hayvanlar âlemindeki bu yolculukta farklı kıtalara yolculuk edecek, birbirinden ilginç türleri tanıyacak, Rob Biddulph'un rehberliğiyle içindeki sanatçıyı ortaya çıkaracaksın. Üstelik çeşit çeşit oyunlarla keyifli zamanlar geçireceksin.

Muhteşem Hayvanlar'ın macera ve eğlence dolu dünyasına hazır mısın?

Müfredat temaları:
Kişisel Gelişim, Hayvanlar Âlemi, Keşif, Vahşi Doğa, Sanat

Kronik Çocuk'un Rob ile Çiziyorum serisiMuhteşem Hayvanlar'la devam ediyor!

2020 yılında YouTube kanalındaki videolarıyla fenomen hâline gelen Rob Biddulph, kolay alıştırmalar ve anlaşılır yönlendirmelerle büyük küçük herkesin çizim yapmasına yardımcı oluyor. Eğitimler almanıza, doğuştan yetenekli olmanıza gerek yok! Yalnızca bir kaleme, silgiye, kalemtıraşa ve bolca renge ihtiyacınız var.

Ödüllü yazar ve çizer Rob Biddulph,Muhteşem Hayvanlar'da bu kez rotamızı vahşi dünyalara ve farklı türlerin yaşadığı heyecan dolu hayvanlar âlemine çeviriyor. Bu yolculukta bize kimler eşlik ediyor dersin? Orangutanlar, tukanlar, dev kalamarlar, kangurular, örümcekler, şeker planörler ve daha niceleri!

Muhteşem Hayvanlar'da hem gizli yeteneklerinizi keşfedecek hem de birbirinden farklı diyarlara yolculuk yapacaksınız. Hadi iş başına!(Tanıtım Bülteninden)


Kapat