Dakikalar İçinde Kuantum Fiziği - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram Ge

Dakikalar İçinde Kuantum Fiziği - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram
Gemma Lavender

%5 İNDİRİM
95,00 TL
90,25 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256774650
979354
Dakikalar İçinde Kuantum Fiziği - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram
Dakikalar İçinde Kuantum Fiziği - Anında Açıklanan 200 Temel Kavram
90.25

Bilimlerin En Temeli
En Şaşırtıcı Olanı Kuantum Fiziği


Maddenin gözle görülmeyen dünyasında neler oluyor? Aynı anda hem ölü hem de diri kediler nasıl var olur? Işınlanmalar nasıl mümkün olmaktadır? Paralel evrenler gerçek midir? Lazerler nasıl ortaya çıkmıştır? MRI tıbbı taramalarında kuantum, kendi vücudunuzda mekanizmaları nasıl harekete geçirir? Kuantum fiziği temelli bilgisayarlar klasik bilgisayarlardan neden daha hızlıdır? Büyük patlama nasıl olmuştur? Nanobilimin temeli nedir?


Atomun içi, Higgs bozonu, Heisenberg'in belirsizlik ilkesi, Schrödinger'in kedisi, görelilik, karanlık enerji ve madde, kara delikler, zar atan Tanrı, Her Şeyin Teorisi, Evrenin doğuşu ve kaderi, sicim teorisi, kuantum hesaplama, süperiletkenlik, kuantum biyolojisi, bilinç, bilgisayar ve telefonlarımızdaki elektroniklerin çalışma prensibi, Einstein, Schrödinger, Heisenberg, Planck, Dirac gibi fizikçiler ve daha fazlası Dakikalar İçinde Kuantum Fiziği kitabında…


200 basit çizimin aydınlattığı bu anlaşılır ve özet kitap herkesin atomaltı dünyanın acayip ve güzel yanlarını, dolayısıyla da gerçekliğin doğasını anlamasını mümkün kılıyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat