Rob İle Çiziyorum Rob Biddulph

Rob İle Çiziyorum
Rob Biddulph

%5 İNDİRİM
120,00 TL
114,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786256774117
976121
Rob İle Çiziyorum
Rob İle Çiziyorum
114.00

Tanıtım Yazısı


Rob Biddulph'un 3 kitaplık Rob ile Çiziyorum serisi, Esra Kökkılıç çevirisiyle küçük sanatçılarla buluşuyor.


Kronik Çocuk, rengârenk bir seriyle yola devam ediyor: Rob ile Çiziyorum. Youtube'da yayınladığı videolarla çocukların ve ebeveynlerin birlikte eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan Rob Biddulph kısa sürede fenomen oldu. Herkesin çizim yapabileceğine inanan Biddulph, oldukça basit ve anlaşılır yönlendirmelerle seni içindeki sanatçıyı keşfetmeye çağırıyor!


Birbirinden eğlenceli karakterlerden oluşan tayfayla farklı dünyalara açılmaya hazır mısın? Bu macerada sana korsan penguenler, ormandaki en iyi ayılar, mini dinozorlar, başka evrenlerden yaratıklar eşlik edecek. Üstelik kitabın sonunda seni bekleyen bir sürpriz var.Arka Kapak


Kronik Çocuk'tan yepyeni bir seri: Rob ile Çiziyorum.


Ödüllü yazar ve çizer Rob Biddulph ile tayfası, herkesin çizim yapabileceğine inanıyor ve küçük sanatçılara büyük eğlence vadediyor.


YouTube kanalındaki videolarıyla fenomen hâline gelen Rob Biddulph, kolay alıştırmalar ve anlaşılır yönlendirmelerle büyük küçük herkesin çizim yapmasına yardımcı oluyor. Eğitimler almanıza, doğuştan yetenekli olmanıza gerek yok! Yalnızca bir kaleme, silgiye, kalemtıraşa ve bolca renge ihtiyacınız var.


Rob ile Çiziyorum sizi gizli yeteneklerinizi keşfetmeye çağırıyor! Bu macerada yalnız da değilsiniz üstelik: dinozorlar, penguenler, ayılar, korsanlar, köpekler… Rob Biddulph ve tayfası sizleri bekliyor! Hadi iş başına!
(Tanıtım Bülteninden)


Kapat