İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın %25 indirimli Michael E. Gerber

İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın
Sıradan İnsanlar Nasıl Sıradışı Şirketler Yaratabilir
Michael E. Gerber

17,59 TL
Tükendi
9789752753051
599624
İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın
İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın Sıradan İnsanlar Nasıl Sıradışı Şirketler Yaratabilir
17.59

Küçük işletmelere, KOBİ'lere yol göstermekle ünlü Michael E. Gerber, parayla ve maddiyatla belirlenen iş dünyasına hayali, vizyonu, misyonu dahil etmekle de tanınıyor. Böylece girişimciliği farklı bir boyuta taşıyan Gerber'in insan doğası hakkındaki bilgeliği ve küçük işletmeler üzerine engin bilgisi gerçekten hayranlık uyandırıyor. Dünyayı değiştiren bir iş ve hayat tasarlamak ve bunu sürdürmek istiyorsanız bu kitap kutsal kitabınız olacaktır. Sıradan insanların nasıl büyük, sıradışı işler başardıklarının sırlarına vakıf olmak istiyorsanız kitapları bütün dünyada milyonlarca satan Gerber'den daha iyi bir danışman bulamazsınız.

"Girişimciler tuhaf bir ırktır. Uzun saatler boyunca çalışır başkalarının hiçbir zaman almayacağı riskler alır ve işimiz büyüyene kadar durup dinlenmeden çalışırız. Başarılı olduğumuz zaman “şanslı” ya da “doğru zamanda, doğru yerde” olduğumuz söylenir. Gerçek ise içimizdeki girişimciyi uyandıran olağanüstü bir akıl hocamız olduğudur: Michael Gerber; bu adam bir girişimcinin gizli silahıdır."

- Patrick W. J. Davies, Town and Country Tree Service sahibi ve uyanmış bir girişimci

"İçinizdeki Girişimciyi Uyandırın'ı okumadan önceki profesyonel kariyerim boyunca beni böylesine etkileyen ve işimde kullanabileceğim fikirler ve stratejilerle bana bu kadar ilham veren bir kitap okumamıştım. Mutlaka okunması gereken bu kitap hayatım boyunca okuduğum en iyi kitaplardan biridir."

- Ingrid V. Vanderveldt, Vanderveldt and Co., The Club E Network CEO'su

Kapat