Çocuğunuzun Uyku Sorunları Michael Gradisar

Çocuğunuzun Uyku Sorunları
Ebeveynler İçin Uylu Terapistliği Rehberi
Michael Gradisar, Rachel Hiller

135,00 TL
9789752755482
905123
Çocuğunuzun Uyku Sorunları
Çocuğunuzun Uyku Sorunları Ebeveynler İçin Uylu Terapistliği Rehberi
135.00

• Çocuğunuz uyumakta zorlanıyor mu?
• Yalnız bırakılmaktan korkuyor, endişeleniyor mu?
• Uyku saati geldiğinde çeşitli bahanelerle yatağa gitmiyor, kendi yatağında uyumak istemiyor mu?

Pek çok çocuk gelişimlerinin bir aşamasında uyku sorunu yaşar. Bu sorun bazen uzun sürebilir ve uyku saati, hem çocukhem de ebeveynleri için ciddi bir stres kaynağı haline gelir. Sağlıklı bir yaşam için çocuğun uykuya, ebeveynin huzuraihtiyacı var.

Çocukluk çağı uyku bozukluklarını tedavi etme deneyimine sahip iki klinik psikolog tarafından hazırlanan bu kitap,herkesin daha iyi bir gece uykusu çekmesine yardımcı olacak bir rehber niteliğindedir.

Çocuğunuzun daha hızlı uykuya dalmasına yardımcı olacak bir uyku rutini belirlemek; uyku günlükleri hazırlamak vekullanmak; çocuğunuzun yatmadan önce endişeleriyle yüzleşmesine yardımcı olmak; yatak ıslatma, gece terörü veuyurgezerlik ile baş etmek gibi konuların ele alındığı kitap uyku sorunlarının çözümü için kolay uygulanabilir pratiklerde öneriyor.

Daha iyi uyku düzeni oluşturmaya yönelik çabalarınızda size adım adım yol gösteren bu rehber kitap hem çocuğunuz içinbir uyku terapisti olmanıza yardımcı oluyor hem de bütün aile bireyleri için daha sağlıklı ve huzurlu bir yaşama kapılarıaçıyor.

Kapat