Kadim Çin Tıbbı ile Şifa Mantak Chia

Kadim Çin Tıbbı ile Şifa
Uygulaması Kolay Duygusal ve Bedensel İyileşme Yöntemleri
Mantak Chia, Dena Saxer

120,00 TL
9789752754805
811600
Kadim Çin Tıbbı ile Şifa
Kadim Çin Tıbbı ile Şifa Uygulaması Kolay Duygusal ve Bedensel İyileşme Yöntemleri
120.00

Duygularımızı anlamak ve bize verdikleri mesajları kavramak mutlu ve huzurlu bir varoluşun vegerektiğinde yaşamımızı dönüştürmenin de ilk adımlarından biridir.

Olumsuz veya olumlu her türlü duygu ruhumuzdan bize gelen mesajlardır. Kadim Çin Tıbbıteknikleriyle başlıca duyguların verdiği mesajların çözümlenebileceğini anlatan Taoist yazarlar, Chia veSaxer her duygunun vücudumuzda belli organlara yerleştiğini belirtiyor. Örneğin, üzüntü akciğer vekalın bağırsağa, korku böbrek ve mesaneye, öfke karaciğer ve safra kesesine yerleşir. Eğer uygun
bir şifa bulunmazsa zamanla bu organlar hastalanabilir.

Enerjileri dengeleyerek kendini güçlendirmeyi öğreten bu kitap, kolay uygulanabilir pratik kadimtekniklerin yanı sıra duygusal ve bedensel şifa için sıra dışı beslenme tavsiyeleri de içeriyor.

Ayrıca uykusuzluk, hazımsızlık, baş ağrısı ve oburluk gibi yaygın görülen rahatsızlıklar için etkisikanıtlanmış doğal çareler sunuyor.

Düzinelerce kitabın yazarı Mantak Chia kırk beş yıldan uzun bir süredir on binlerce öğrenciye Taoistiçsel enerji çalışmalarını öğretmiştir. Dena Saxer ise yirmi altı yıldır tüm dünyada Evrensel Şifa TaoSistemini öğretmektedir.

Kapat