Küçük Yıldızlar Süperhügo Seti - 5 Kitap Takım Salah Naoura

Küçük Yıldızlar Süperhügo Seti - 5 Kitap Takım
Salah Naoura

%5 İNDİRİM
379,00 TL
360,05 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
8682328730979
971057
Küçük Yıldızlar Süperhügo Seti - 5 Kitap Takım
Küçük Yıldızlar Süperhügo Seti - 5 Kitap Takım
360.05

Salah Naoura ile SaBine Büchner'in ortak imzasını taşıyan 5 kitaplık "Süperhügo", “Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı” serisindeki yerini alıyor.


"Okuma Seviyesi 2" olarak sınıflandırılan "Süperhügo" kitapları, okumayı söken 1. sınıf öğrencilerini ve hızlanmak için alıştırma yapan 2. sınıf ilk dönem öğrencilerini sakar köpek Hügo'nun peşinde maceradan maceraya koşturuyor.


Büyükanne Frida ile huzurlu ve azıcık da miskin bir yaşam süren Hügo, günlerden bir gün, evdeki şöminenin içine yuvarlanıverir. Hügo, daha önce hiç görmediği bu esrarengiz odada, kitaplara konu olan efsanevi Süperköpek'in gizli sığınağını bulur. Tesadüf bu ya, Süperköpek de tıpkı kendisine benzemektedir. Hügo, onun kıyafetlerini kuşanır; artık o Süperhügo'dur! Ve işte bu noktadan sonra macera başlar... Minik kedi Mimi'nin izini sürer, hırsız tilkiyi yakalar, sular altına yolculuk edip küçük sardalyayı kurtarır ve son olarak da uzaya çıkıp küçük kurbağaya yardım eder. Kahraman olmak zordur ama Süperhügo olmak çok daha zordur...(Tanıtım Bülteninden)


Kapat