UP Underground Poetix Sayı - 13 %25 indirimli Kolektif

UP Underground Poetix Sayı - 13
Kolektif

%20 İNDİRİM
7,00 TL
5,60 TL
Tükendi
9776456456647
621498
UP Underground Poetix Sayı - 13
UP Underground Poetix Sayı - 13
5.60

Hangi ayda çıktığı yayın kurulu tarafından bile kestirilemeyen UP XIV Nisan sayısı:

- "ne çok ölmüşüm dün gece. lanet olsun; gerçekten de çok fazla ölmüşsündür", demişsin kerem kamil koç, bir sene oldu bak canın sıkıldıysa atlayıp gelelim, buralar iyice mala bağladı. canım deniz atı…

- UP XIV'ün şiddetini artırarak yayımlamaya devam edeceği -ve aynı zamanda kırmızı çizgilerinden - isimlerden birisi de şüphesiz Greil Marcus… Ruj Lekesi'nin uslanmaz mimarı, Rolling Stone için kaleme aldığı the Clash - Give 'Em Enough Rope albüm kritiğiyle aramızda.

- İnsanların sinema ve şiddet algısını manipüle etmek için kurulan Haribo Extreme Culture'dan Beril Köroğlu ve Anıl Koç, Blind Dead serisinin çok farklı bir okumasını tarihin karanlık vizyonuyla birlikte bizlere aktaracaklar.

- Şiir araştırmacılığının indiana jones'u kerim atay, bu ay da ocean vuong çevirisiyle UP XIV'te.

- Rafet arslan punk'ın başlangıcına inerek bu sefer işi çok farklı bir yerden, Eduardo Paolozzi'nin deforme-pop çalışmalarının yer aldığı "BUNK!" seçkisinden yola çıkarak ele alıyor.

- Splatter house: çizgi roman ve illüstrasyon evrenine iğrenç bir yolculuk! erman akçay bu ay enzo garza ile godzilla, robert crumb, b-filmleri ve daha niceleri üzerine laflıyor.
- Sevgili dergi emekçimiz seda garzanlı'nın katkılarıyla hannes meyer dosyasının bu ay ne yazık ki sonuna geliyoruz… tabii şimdilik…
- Camus "saçma"larsa ortaya nasıl bir şey çıkar? kadir kayserilioğlu tam da bunun için alternatif bir okuma rehberi hazırladı.

- Kötü kedi şerafettin'in filmi çıkalı neredeyse 2 ay oldu ama kendisi 96 yılından beri hayatımızda olduğu için biz onu şereflendirmeye her fırsatta devam edeceğiz: Anima İstanbul emekçilerinden ve filmin yardımcı yönetmeni Burcu Baki ile baya bir şey hakkında konuştuk.

- Bauhaus'un cinsiyetçilik makinesini parçalayan kadınlara kulak verin: Gertrud Arndt, Lou Scheper-Berkenkamp ve Catherine Ince!

- Emre varışlı devrimci bir eylemdir. kamus-i türki ikinci kısmıyla lala paşa yayınlarından önce UP XIV'te.
- Çağın ve endüstrinin en tehlikeli kapak konusu kraftwerk, laibach ve rammstein üzerinden nazi estetiğinin yeniden üretimi ve yeni popüler provokasyon biçimlerinin nasıl yaratıldığına farklı bir kritikle yer veriyoruz. dinlediğiniz grupların tehlikelerini yeniden kavrayın ve onlara daha sıkı sarılın.

- Metal & disco kolektifi karacamış bakın neler diyor: ege sorkun'un kaleminden billy bragg ve işçilerin makinelere kaptırdıkları ezgilerin perde arkası. ayrıca eren mezarcı'nın Netherlands Deathfest'teki kan donduran konser (ya da tuvalet) izlenimleri. başka soru?
- Sinan yılmaz, çocuk parklarındaki ölüm nedenlerini tartışıyor bu ay…
- "Çamaşırları kaçta sıktırıyoruz?" e.e
- UP XIV city lights resmi basın sponsorudur.
- Bir mayıs!
(Tanıtım Bülteninden)

Kapat