Perili Evin Gizemi - Küçük Yıldızlar Okuma Seviyesi 3 Henriette Wich

Perili Evin Gizemi - Küçük Yıldızlar Okuma Seviyesi 3
Henriette Wich

%30 İNDİRİM
119,00 TL
83,30 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786052858288
971505
Perili Evin Gizemi - Küçük Yıldızlar Okuma Seviyesi 3
Perili Evin Gizemi - Küçük Yıldızlar Okuma Seviyesi 3
83.30

Kim var orada?

Gerçekle hayalin kesişme noktasında100 küsur yıllık bir sırrı gün yüzüne çıkaranPerili Evin Gizemi, iki kardeşi zamana karşı yarıştıran “sihirli” bir serüven.

Esrarengiz olayların peşi sıra birbirini takip ettiğibir taşınma hikâyesinisayfalarına taşıyan kitap, doğaüstü güçlerin izini sürdürürken sürpriz sonuyla okurları şaşırtıyor.

Bilinmeyene karşı duyulantedirginlik duygusuna dikkat çekenbu tekinsiz öykü, çocukları korku ve endişelerinin üzerine gitmeye ve sorunlarını tek başına çözmeye yüreklendiriyor.Perilere inanır mısınız ya da hayaletlere?..
Yanıtınız her ne olursa olsun, bu öyküyü okuduktan sonra düşüncenizi yeniden gözden geçirmek isteyeceğinize eminiz.

Sihirbazlığı çok seven Nuh ile masal düşkünü kız kardeşi Şule de bu konuda kararsızlardı, ta ki taşındıkları yeni evde bazı tuhaflıklarla karşılaşana dek.

Aslında gariplikler, eski evlerinin posta kutusunda buldukları isimsiz bir kartpostalla başlamıştı. Ne vardı da taşınmışlardı kartpostaldaki acil kiralık ilanıyla karşılarına çıkan bu eve?!

Başlarda her şey çok güzeldi. Sonraları, gecenin sessizliğine karışan tıkırtılar ve uykusuz geceler...
Düşünce gücüyle şekil değiştiren odalar ve sırlarla dolu bir tavan arası da cabası!
Eyvah, yoksa bu evde adını anmaktan çekindikleri bir şeyler mi vardı?

Kalbinde sakladığı büyük sırla geçmişten günümüze uzanan görkemli bir evin hiç dillendirilmemiş öyküsünü anlatan bu sürükleyici kitap, içimizdeki cesur kahramanı derin uykusundan uyandıracak heyecan verici bir macera.

“Küçük Yıldızlar - İlk Okuma Kitaplığı”serisi kapsamında ''Okuma Seviyesi 3'' olarak sınıflandırılanPerili Evin Gizemi, son bölümünde yer verdiği sözlük ve bulmaca sayfalarıyla, 7 yaş ve üzerindeki okurların kelime dağarcığını zenginleştiriyor, okuduklarını daha iyi anlamalarına ve pekiştirmelerine olanak sağlıyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat