Yılmaz'ın Üç Ağacı - Güvenli Yarınlar Serisi Özlem Aytek

Yılmaz'ın Üç Ağacı - Güvenli Yarınlar Serisi
Özlem Aytek

%35 İNDİRİM
128,00 TL
83,20 TL
Tükendi
9786254486883
941024
Yılmaz'ın Üç Ağacı - Güvenli Yarınlar Serisi
Yılmaz'ın Üç Ağacı - Güvenli Yarınlar Serisi
83.20

YILMAZ'IN ÜÇ AĞACI
Yılmaz, dedesi için yararlı bir iş yapmak istemektedir. Odasında, ne yapacağını düşünür. Bu sırada kendisini bir köpük baloncuğun içinde bulur. Baloncuk onu hiç bilmediği bir yere götürür. Yolculuk sırasında Nilay'ın da başka bir baloncuğun içinde olduğunu görür. Yolculuk sona erdiğinde Yılmaz kendisini muhteşem bir bahçede bulur. Bu bahçede Güven Ağacı,
Değer Ağacı ve Zaman Ağacı ile tanışır. Hikâye şaşırtıcı bir sürprizle son bulur. Sürprizi merak ediyor musunuz? O hâlde hikâyeyi hep birlikte okuyarak öğrenelim.
GELECEĞE BAKAN ÇOCUKLAR ve GÜVENLİ YARINLAR
Çocuklar, birbirinden ilginç karakterleri ve serüvenleriyle Özlem Aytek'in kaleme aldığı Yılmaz'ın Üç Ağacı öyküsünü severek okuyacaklar. Öykünün teması ve öne çıkan amaçları; doğa sevgisi, çevre bilinci, arkadaşlığın önemi, geleceğe bakmanın ve güvenli adımlar atmanın farkındalığıdır. Yılmaz'ın Üç Ağacı, 21. Yüzyıl becerileri kazanımlarını içermektedir. Müfredata uygun, eğlenceli, eğitici, düşündüren, merak uyandıran, değerler ve erdemler kazanımları içeren, okumayı sevdirmeyi, okuma alışkanlığı kazandırmayı hedefleyen, dikkat, algı, dil becerileri, zekâ gelişimi, problem çözme ve muhakeme yeteneklerinin gelişmesine yardımcı, eğlenceli bir öykü kitabıdır. Pedagojik açıdan çocuklar için uygundur. Renkli, ilgi çekici görselleri, sade ve akıcı anlatımıyla çocuklarınız bu kitabı okurken ilgileri canlı kalacak, sıkılmadan tekrar tekrar okuma isteği duyacaklar.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat