Süpernova Kass Morgan

Süpernova
Kass Morgan

%5 İNDİRİM
140,00 TL
133,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051886237
893495
Süpernova
Süpernova
133.00

THE 100 serisi ile NEW YORK TIMES'ın en çok satan yazarları arasına giren KASS MORGAN'ın yeni, heyecan verici ve romantik bilim kurgu serisinin ikinci kitabı.

Savaşın eşiğindeki bir galaksi ve birbirlerine güvenleri sarsılan dört Quatro Filosu öğrencisinin dostluğu, en büyük tehlike yaklaşırken test edilecek.

Casusluktan tutuklanan Orelia'nın geleceği umutsuz görünmektedir. Ta ki Quatro Filosu'ndan üst düzey bir yetkili, onun ve galaksideki herkesin hayatını kurtarabilecek şaşırtıcı bir teklif yapana kadar.

İhanete uğrayan Arran, Loos'lu sempatik bir çocukta, kendini bulunduğu yere yabancı hissetmenin ne kadar zor olduğunu anlayan birinde teselli bulur. Ama bu, Arran'ın kalp kırıklığını unutmasına yetecek mi?
Birisi, Cormak'ın büyük sırrını keşfeder. Şimdi, Cormak'ın uğruna savaştığı her şey tehlikededir.
Ve Vesper, her zaman hayalini kurduğu yıldız subay olmanın eşiğindeyken Quatro Filosu'na duyduğu inancı kökünden sarsacak bir komployu ortaya çıkaracaktır.

Dört genç, gizli entrikalar gün ışığına çıktıkça, farklılıklarının üstesinden gelmek ve dünyalarına barışı yeninden getirmek için bir araya gelmek zorunda kalacaklar.

Kapat