Dinlediğiniz İçin Teşekkürler Julia Whelan

Dinlediğiniz İçin Teşekkürler
Julia Whelan

%5 İNDİRİM
193,00 TL
183,35 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786057266033
974130
Dinlediğiniz İçin Teşekkürler
Dinlediğiniz İçin Teşekkürler
183.35

“Dünyadan neyi istersen gizle ama samimi olduklarından hiçbir şey gizleme.
Samimi olan her şey güzeldir.”

 

Bir zamanlar en yakın arkadaşıyla ünlü bir oyuncu olmanın hayalini kuran Sewanee için kader farklı bir yol çizmiştir. Geçirdiği bir kazadan sonra sahnelerden bir adım geri çekilmiş ama sesli kitap anlatıcısı olarak başarılı bir kariyer inşa etmiştir. Bir kitap fuarı için gittiği Las Vegas'ta yakışıklı ve gizemli bir adamla baş döndürücü bir gece geçirir. Kafasında o özel akşamın anılarıyla evine döndüğünde ise hayatın onun için ilginç sürprizleri olduğunu görür. Aşk romanlarıyla isim yapmış bir yazar, kitaplarını onun seslendirmesini istemektedir, hem de sektörün en ateşli ve gizemli ismi Brock McNight'la birlikte! İkili iletişime geçer geçmez kıvılcımlar çakmaya başlar, birbirlerini görmeseler bile gerçek bir bağın kurulduğu ortadadır. Ancak Sewanee hâlâ Las Vegas'ta tanıştığı adamı düşünmektedir ve kendisini bir anda bir aşk üçgeninde bulur.

 

Yiten hayalleriyle birlikte romantik içgüdülerini de kaybettiğini düşünen Sewanee nihayet özlemini çektiği samimiyet ve kabullenmenin peşine düşecek, onun için yazılmış hikayeyi keşfedecektir.

 

“Julia Whelan'ın öykü anlatma yeteneğini ve zekice esprilerini mutlu sonlara inanmayan alaycı bir sesli kitap anlatıcısıyla karıştırırsanız ne elde edersiniz? Saf sihir.”

 

 

 

(Tanıtım Bülteninden)

 

 

Kapat