Monarşi - Ciltli Danielle Paige , Kass Morgan

Monarşi - Ciltli
Danielle Paige , Kass Morgan

%5 İNDİRİM
169,00 TL
160,55 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786057376640
912353
Monarşi - Ciltli
Monarşi - Ciltli
160.55

Antik bir tılsımı yok eden ve bu süreçte birliklerini kurtaran Kappa Rho Nu kız kardeşleri Westerly’nin en güçlü cadılar meclisi olarak sırlarını saklamaya devam etmek uğruna her şeyi yapmaya hazırdır.

Kuzgunlar’ın mirasına sahip çıkmaya kararlı olan Scarlett Winter’ın istediği tek şey gerçekleşmiş ve Kappa Rho Nu’nun başkanı olmuştur. Kızlar birliğinin yakın zamanda aldığı ağır darbenin ardından bir daha hiçbir kız kardeşin kara büyünün çekimine kapılmaması için elinden geleni yapar. Ama başkanlıkla birlikte gelen büyük sorumluluklar, Scarlett’e liderliğini sorgulatmaya başlar.

Cadılar meclisinin üyelerinden biri olmayı başaran birinci sınıf öğrencisi Vivi Devereaux, nihayet bir yere ait olmanın keyfini çıkarmaktadır. Hayatında ilk kez istediği her şeye sahiptir: Kappa Rho Nu’daki her zaman arkasında duran kız kardeşleri ve tatlı (ve de pek çekici) erkek arkadaşı. Ancak ilk sosyal ilişkiler görevinden sonra hayal kırıklığına uğrayan Vivi, başarısızlığının ve kız kardeşleriyle yaşadığı sorunların ardında, umduğundan çok daha şeytani bir sebep olduğunu keşfedecektir.

Kuzgunlar’ın geleceğini omuzlarında taşıyan ama geçmişleri peşlerini bırakmamış olan Scarlett ve Vivi, kız kardeşlerini kampüsteki yeni düşmanlardan koruyabilecek midir?

Kapat