Bilinçli Yaşama Rehberi Shauna Shapiro

Bilinçli Yaşama Rehberi
Shauna Shapiro

%25 İNDİRİM
105,00 TL
78,75 TL
Tükendi
9786057135957
943605
Bilinçli Yaşama Rehberi
Bilinçli Yaşama Rehberi
78.75

İçinde bulunduğunuz ânı geçmiş veya geleceğe dair kaygılarla kaçırmak yerine farkındalıkla deneyimlemek, aradığınız mutluluğun aslında çok da uzakta olmadığını gösterir. Sevgiye ve nezakete layık olmak için mükemmel olmanız gerekmez.
Bu kitap, size öğrenmenin ve gelişmenin anahtarlarını verecek, çünküdikkatinizi odakladığınız yer, hayatınız olur.

“Bilinçli Yaşama Rehberibugüne kadar okuduğum en önemli bilinçli farkındalık kitabı olabilir. Neden mi? Çünkü hepimiz daha mutlu olmak ve kendimizi daha çok sevmek istiyoruz. Ancak bunu nasıl yapacağımızı anlatan çok az kitap var. Shauna hepimiz için bir yol haritası çıkardı. Yürümeyin, koşun ve hemen şimdi bu kitabı alıp okuyun. Tüm kalbinizle okuyun. Okuduklarınız hayatınızı değiştirecek.”
Justin Michael Williams
Stay Wokekitabının yazarı

“Bilinçli farkındalık ve öz şefkati geliştirmek için incelikle yazılmış, ilham verici ve bir o kadar da pratik bir rehber. Bilgelik, bilim ve kişisel deneyimlerle işlenmiş bu eser, muhakkak ki okuyanların hayatını dönüştürecek.”
Kristin Neff
Öz Şefkatli Farkındalıkkitabının yazarı
“Shauna Shapiro iyileşmemiz ve özgürleşmemiz adına öz şefkatin ne kadar gerekli olduğunu hatırlatıyor ve yolu bulabilmemiz için net, sevgi dolu ve bilge bir rehber sunuyor.”
Tara Brach
Buda'nın Kalbikitabının yazarı, psikolog

“Bilinçli farkındalık ve şefkat konusunda dünya standartlarında bir otorite olan Shapiro'nun bu eseri tek kelimeyle muhteşem.”
Rick Hanson
Buda'nın Beynikitabının yazarı

“Ne yetenek ama! Hayatımızı nasıl yöneteceğimize dair okuduğum en güçlü ve hoş kitaplardan biri. Etkileyici, önemli ve derin...”
James R. Doty
Sihir Dükkânıkitabının yazarı

“Bilinçli farkındalık yolculuğuna adım atmak veya yeniden başlamak için muhteşem bir rehber. Bu kitabı yanınızda taşıyın ve ihtiyacı olanlara hediye edin.”
Wallace J. Nichols
Blue Mindkitabının yazarı(Tanıtım Bülteninden)


Kapat