Stresle Başa Çıkma Rehberi - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi K

Stresle Başa Çıkma Rehberi - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi
Kelly Mcgonigal

%25 İNDİRİM
129,00 TL
96,75 TL
Tükendi
9786259923215
974225
Stresle Başa Çıkma Rehberi - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi
Stresle Başa Çıkma Rehberi - Hayatınızı Değiştirecek Kitaplar Serisi
96.75

Stres hakkındaki düşüncelerinizi değiştirmenin sizi daha mutlu, daha sağlıklı ve hedeflerinize ulaşmada daha yetenekli yapabileceğini biliyor muydunuz?


“Bugün çok sinirliyim ve bu kadar stres bir gün sağlığıma zarar verecek.”
Benzer cümleleri hayatınızın birçok anında kuruyorsunuz. Çoğunuz stresin sağlığınız için rahatsız edici ve zararlı olduğuna inanıyorsunuz.


Peki ya stres hakkında söylenilen her şey yanlışsa ve sağlığınızın bozulmasının asıl sebebi stres değil de stresin zararlı olduğu düşüncesiyse?


Kelly McGonigal, stresle ilgili bildiğiniz her şeyi unutacağınız bu kitabında yepyeni bir bakış açısına dikkat çekerek stresin olumlu taraflarını ortaya koyuyor ve stresten nasıl faydalanabileceğiniz konusunda size yol
gösteriyor.


Yazar, stresi anlamanın, kabullenmenin, kucaklamanın, hayatınızın her anında fark yaratabileceğini, stres hakkındaki düşüncenizi değiştirdiğinizde vücudunuzun strese karşı tepkisini de değiştirebileceğinizi yaşamsal hikâyeler ve bilimsel bulgularla ortaya koyuyor.


Sahip Olduğunuz Stresi Doğru Kullanmak, stresten kurtulmanız değil, stres altındayken de daha iyi hissedebilmeniz ve çok daha fazlasını başarabilmeniz için sizlere rehberlik ediyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat