Bir Bilgenin Mutluluk Rehberi Gelong Thubten

Bir Bilgenin Mutluluk Rehberi
Gelong Thubten

%25 İNDİRİM
105,00 TL
78,75 TL
Tükendi
9786057135964
912379
Bir Bilgenin Mutluluk Rehberi
Bir Bilgenin Mutluluk Rehberi
78.75

Dürüst ve espirili kalemiyle Thubten çok cömert ve nazik bir bilge. Bu kitap, hayatımızda neden farkındalığa ihtiyaç duyduğumuzu açıkça gösteriyor. »
Benedict Cumberbatch

**************************

Hepimiz gerçekten mutlu olmak istiyoruz.
Peki mutluluğu doğru yerde mi arıyoruz?

İnsanların tüm zamanlardan daha doyumsuz ve memnuniyetsiz olduğu bir dönemde yaşıyoruz. Karmaşa ve stres içinde kaybolduğumuz bu çağda, insanın en büyük arayışlarından biri mutluluk. Aradığımız mutluluğun kilidini de maddi varlıkların açacağına inanıyoruz. Mutluluğun etrafımızdaki nesnelerden geldiğini düşünmeye devam edersek yakında bizi “mutlu edecek” hiçbir şey kalmayacak. Tüm bu yanılgılardan sıyrılabilmek için bir an önce gözlerimizi açmamız gerekiyor.

Hepimizin mutlu olma potansiyelimiz var çünkü biz insanlar, mutluluğa programlıyız 
İçsel huzura ve mutluluğa ulaşmak için yapmamız gereken asıl şey kendimize dönmek, bedenimizin ve zihnimizin ihtiyaçlarını keşfetmektir. 

Bir Bilgenin Mutluluk Rehberi huzura ve mutluluğa ulaşmak için neden ve nasıl içimize dönmemiz gerektiğini anlatırken en zorlu anlarda bile mutluluğu seçmemize yardımcı olacak ipuçları veriyor.

« Muhteşem bir kitap, 24 saat içinde okuyup bitirdim ve sayfalarca not aldım Çünkü her sayfası unutmak istemeyeceğiniz bilgilerle dolu. »
Poppy Jamie

« Thubten çok dikkatli, eğitici ve gözlemci biri. Bu kitap, güçlü bir toplum analizi sunması yanı sıra, bizi farkında bir hayata yönlendiren önemli bir rehber. »
Pandora Sykes

« Thubten gibi bir sese daha önce hiç bu kadar ihtiyacımız olmamıştı. »
Melanie Reid, The Times

Kapat