Seni İlk Gördüğüm Zaman %10 indirimli Tasha Kavanagh

Seni İlk Gördüğüm Zaman
Tasha Kavanagh

%5 İNDİRİM
140,00 TL
133,00 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786051882086
704139
Seni İlk Gördüğüm Zaman
Seni İlk Gördüğüm Zaman
133.00

Yasmin bir arkadaşı olması için her şeyini verirdi. Arkadaş kalabilmek içinse her şeyi yapardı.
On beş yaşında bir lise öğrencisi olan Yasmin'e okulda herkes Döner der. Çünkü Yasmin hem obez hem de yarı Türk'tür. Babasını birkaç sene önce kaybetmiş olan Yasmin dış dünyayla olan bağını da onunla birlikte yavaş yavaş kaybeder, annesinin yeniden evlenmesiyle de günden güne içine kapanır. Artık bir tek odasına istiflediği abur cuburla ve sınıf arkadaşı Alice Taylor ile ilgili kurduğu hayallerle mutlu olur. Okulun en güzel ve en popüler öğrencisi Alice ile arkadaş olabilmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Bir gün bir adamın okul bahçesinde Alice'i izlediğini gören Yasmin nihayet Alice'in kalbini kazanmanın bir yolunu bulduğunu düşünür. Çünkü ona göre bu adam Alice'i kaçıracaktır. Yasmin o günden sonra adam hakkında daha fazla şey öğrenmeye karar verir; böylece Alice'i kaçırdığında onu tanıyan, adını ve nerede yaşadığını bilen tek kişi o olacak ve Alice'i o kurtaracaktır.

Ama adamı tanıdıkça Yasmin'in duyguları değişmeye başlar. Belki de onun hakkında yanılıyordur. Belki de Alice'e hiç ihtiyacı yoktur.

Derken… Alice bir gün gerçekten ortadan kaybolur.

Kapat