2030 - Bu Dünya ve Onun Kuralları Sona Eriyor Mauro F. Guillen

2030 - Bu Dünya ve Onun Kuralları Sona Eriyor
Mauro F. Guillen

%25 İNDİRİM
84,00 TL
63,00 TL
Tükendi
9786256372078
948140
2030 - Bu Dünya ve Onun Kuralları Sona Eriyor
2030 - Bu Dünya ve Onun Kuralları Sona Eriyor
63.00

GÜNÜMÜZÜN EN BÜYÜK TRENDLERİ GELECEKTEKİLERLE NASIL ÇATIŞACAK VE BUNLARI NASIL ŞEKİLLENDİRECEK?

- Wall Street Journal Çoksatanı
- Financial Times 2020'nin En İyi Kitaplarından
- Yahoo Finance 2020'nin En İyi İş Kitabı
- Porchlight Book Çoksatanı
- JP Morgan NextList 2021 seçkisi

Yaşantımızdaki ve çalışma şeklimizdeki değişiklikler, siyaset, kültürümüz ve dünya üzerinde geçirdiğimiz zaman; insanlık tarihindeki en büyük bozulmaya neden oluyor… Bu kitap, cesur yeni dünya için gerçekçi bir rehber.
—Richard FLORIDA

Zaman daralıyor. 2030, çok uzak ya da öngörülemeyecek bir tarih değil. İklim değişikliği, teknoloji, göçler ve daha birçok unsur dünyayı hızla değiştiriyor. Hepimizin bu yeni dünyaya eski dünyadan daha farklı yaklaşması gerekiyor. Yeni dünya bize fırsatlar ve tehditler sunuyor
ancak birçoğumuz için bu gelişmeler hem kafa karıştırıcı hem de son derece huzursuz edici olabiliyor. Bireylerin, şirketlerin ve kuruluşların bu süreçte güçlü ve zayıf yanları olacak. Peki bu yaşananlar çöktüğümüz anlamına mı geliyor yoksa kıyametimizi değil de yükselişimizi mi temsil ediyor?

2030 yılında dünyanın durumuyla ilgili araştırmalar yapıp öngörülerini on binlerce kişiyle paylaşan ve dünyanın sayılı eğitim kurumlarında görev yapan Prof. Mauro F. Guillén'in kaleme aldığı ve şaşkınlıkla karşılanan bu tablo, artık kitap olarak karşınızda.

Bu kitap, 2030'u akılcı bir tavırla karşılamanız için sizi gereken mücadele stratejileriyle tanıştırırken fikirlerinizi çeşitlendirerek farkındalık kazandırıp önümüzdeki değişimlere hazırlanmanızda yardımcı olacak bir yol haritası çiziyor(Tanıtım Bülteninden)


Kapat