Biyografik: Sherlock Viv Croot

Biyografik: Sherlock
Viv Croot

%25 İNDİRİM
99,00 TL
74,25 TL
9786256372085
912342
Biyografik: Sherlock
Biyografik: Sherlock
74.25

Grafiklerle İz Bırakan Hayatlar
Viv Croot
Sherlock Holmes; yaygın olarak bilindiği üzere arkadaşı Dr. Watson’la maceradan maceraya koşan, Sir Arthur Conan Doyle’un yarattığı ilk modern dedektiftir. Ancak bu kurgusal ikiliyi gerçek dünyada yaşamış insanlar kabul edip Oyun’u kurallarına göre oynayan bu kitapla bildiklerinizin ötesine geçecek, Sherlock’un altmış vakalık maceralarının detaylarına tanık olacak, Baker Sokağı 221B’de Dr. Watson’la yaşadıkları evin eşyalarını inceleyecek, bir savaş sanatı olan Bartitsu’nun inceliklerini öğrenecek, olay yeri inceleme işine katkıları gibi birçok detaylı konu hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 

Biyografik serisi farklı alanlardan dünyanın en önemli yaratıcı isimlerinin biyografilerini tamamen yeni bir yaklaşımla okurlara sunuyor. Aynı zamanda bu kişilere dair birbirinden ilginç, detaylı bilgileri resimlerle ve kolay anlaşılır kategoriler eşliğinde aktararak zevkli bir öğrenme yolculuğu vaat ediyor. Özel hayatlarıyla ilgili detaylar, yaşadıkları dönemde dünyada olup bitenler, kendilerini etkileyen olaylar, çalışmalarıyla ilgili ilginç istatistikler ve düşünsel miraslarının bıraktığı izler eşliğinde serinin kahramanları hakkında derinlemesine bilgiler edinmeye hazır mısınız?

Kalabaş pipo: Sherlock tarafından hiç kullanılmadı ama tiyatrocu William Gillette yüzünü gizlemediği için onu sonradan dahil etti.

Kapat