Gelecekten Günlükler: Paul Amadeus Dienach'ın Akılalmaz Öyküsü Kolekti

Gelecekten Günlükler: Paul Amadeus Dienach'ın Akılalmaz Öyküsü
Kolektif

%25 İNDİRİM
99,00 TL
74,25 TL
Tükendi
9786257671903
943212
Gelecekten Günlükler: Paul Amadeus Dienach'ın Akılalmaz Öyküsü
Gelecekten Günlükler: Paul Amadeus Dienach'ın Akılalmaz Öyküsü
74.25

Paul Amadeus Dienach'ın Akılalmaz ÖyküsüDienach'ın günlüğüne dayanmaktadır.Ruhunuzun, her şeyin kaynağı olduğunu mu zannetmiştiniz?


Hiçlikte daha iyi bir dünya yarattığınıza mı inanmıştınız?


Evet, bir zamanlar hepimiz öyle düşünmüştük.Sağlık sorunları yaşayan İsviçreli-Avusturyalı öğretmen Paul Amadeus Dienach 1921'de komaya girer. Bir yıl devam eden bu süreçte bilinci geleceğe kayar ve kendini, 3906'da yaşayan bir adamın vücudunda bulur.


Komadan 1922'de uyanır. Fazla zamanının kalmadığını fark ettiğinde aşırı nüfus ve dünya savaşlarından küreselleşme ve radikal yeni yönetim sistemine, Mars'taki koloniden bir sonraki insan evrimine kadar deneyimlediği, insanlığın geleceğiyle ilgili hatırlayabildiği her şeyi kaydeder.


Notlarını emanet edecek yakın dostları ya da akrabaları olmadığından ve ciddiye alınmayacağı endişesiyle kimseye tek kelime etmez. En sevdiği öğrencisi Papachatzis'e ölmeden önce verdiği defterler, Atina'daki masonlar arasında gizlice dolaşır. Çıkan tartışmalara rağmen Profesör Papachatzis 1972'de bu günlükleri Yunanca olarak yayımlamaya karar verir.


Paul Dienach profesyonel bir yazar değildir; bilakis günlük tutan sıradan biridir ve bunların yayımlanacağına dair bir beklentisi olmamıştırÖzenle düzenlenip okurların beğenisine sunulan bu eşsiz ve tartışmalı kitap, sizleri de inanılmaz bir deneyime davet ediyor.(Tanıtım Bülteninden)


Kapat