Guinness Rekorlar Kitabı 2011 %20 indirimli Kolektif

Guinness Rekorlar Kitabı 2011
Kolektif

%20 İNDİRİM
29,90 TL
23,92 TL
Tükendi
Guinness Rekorlar Kitabı 2011
Guinness Rekorlar Kitabı 2011
23.92
- Dünyanın En Uzun Adamından Metin Şentürk'e kadar birçok alanda rekor kıran Türk rekortmenler ile kitabın lansmanı yapılacak.

- TV'lerde yayınlanacak reklam filmleri, çocuk dergilerindeki ilanlar ve yapılacak haber çalışmaları ile kitabın tanıtımı etkili bir şekilde yapılacak.

- Metin Şentürk, Sultan, en büyük burunlu Türk rekortmenler ile AVM'lerde imza günleri yapılacak.

- Mağazalarda kitabın fazla yer kaplamadan, estetik ve etkin bir şekilde teşhiri sağlamak amacıyla özel olarak tasarlanmış standlar kitapevlerinde satışın etkinlini artıracak.

- Dünyanın en çok okunan copy right yayını olan ve dünyanın dört bir köşesinden 7'den 70'e herkesin büyük bir ilgi ile her yıl Guinness Rekorlar Kitabı 2011 edisyonu ile 16 Eylül'de raflardaki yerini alıyor.

- İlk 2008 yılında Türkçe yayınlanan ve her yıl Türk okurları tarafından büyük bir beğeniyle takip edilen kitap ilkokul ve ortaokul çocuklarının en temel eğlence araçlarından birisi.

- Çocukların yanı sıra gençler, koleksiyoncular ve özel meraklıları tarafından da takip edilen kitap çocukları eğlendirmeyi ve eğlenirken de öğretmeyi hedefliyor.

- İçeriğinde dünyanın en önemli aktörlerinden, spor yıldızlarına, hayvanlar aleminden ülkelere kadar çok çeşitli bilgiler ve rekorlar var.
(Tanıtım Bülteninden)
Kapat