100.Yıl Cumhuriyet'e Mektuplar (Ciltli) Kolektif

100.Yıl Cumhuriyet'e Mektuplar (Ciltli)
Kolektif

%15 İNDİRİM
940,00 TL
799,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
KARGO BEDAVA
9786256570696
977110
100.Yıl Cumhuriyet'e Mektuplar (Ciltli)
100.Yıl Cumhuriyet'e Mektuplar (Ciltli)
799.00

Cumhuriyet Türkiye'dir, Türkiye sevdalısı olmaktır.


Aydın Doğan, İş İnsanıSen var oldukça biz, biz var oldukça sen hep var olacaksın!


Ayşe Kulin, Yazarİkinci yüzyıla ilerlerken değerlerimizi güçlendirerek Atatürk'ün mirasını yaşatacağımıza ve ortak hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için çalışacağımıza yürekten inanıyorum.


Begüm Doğan Faralyalı, İş İnsanıGeçmişte olduğu gibi, gelecek kuşakların da kendi başarı hikâyelerini yazmaya devam edeceğine koşulsuz bir güven duyuyoruz.


Bülent Eczacıbaşı, İş İnsanıCumhuriyet'in kıymetini bilelim. Onu yaşatmak, koruyup gözetmek, ona sahip çıkmak hepimizin boynunun borcudur…


Dr. Gülseren Budayıcıoğlu, Psikiyatr, YazarHer vuruşumda, sahadaki varlığımı Cumhuriyet'in ışığında hissediyorum.


Meryem Boz, Milli VoleybolcuHiç şüphesiz laiklik kavramı, Atatürk'ün ulusa en büyük hediyesidir.


Muazzez İlmiye Çığ, SümerologAtatürk'ün Türkiye için çizdiği yol hâlâ tek geçerli yoldur; çünkü aklın ve bilimin yoludur.


Ömer Koç, İş İnsanıCumhuriyetimizin 100. Yılında Doğan Kitap ile birlikte “Ulus Cumhuriyet'ine sesleniyor” şiarıyla “Cumhuriyet'e Mektuplar” projesini hayata geçirdik. İstedik ki Cumhuriyet'in eşitlikçi, ilerlemeci ruhu 100 yıl sonra dile gelsin ona yazılan mektuplarda. İstedik ki Cumhuriyet sevincinin yine sokaklara taştığı yüzyıl sonrasına bir not düşsün bu mektuplar. Daima ve ilelebet Cumhuriyet'le var olan bir ulusun sevinç ve kıvanç gözyaşlarını taşısınlar ebediyete.


Ve böylece emeklilerden iş insanlarına, öğrencilerden bilim insanları ve sanatçılara, Türkiye Cumhuriyeti'ni temsil eden bir katılım çıktı ortaya.Doğan Holding olarak 100. Yılda ulusun Cumhuriyet'e seslendiği, kolektif bir coşkunun, dayanışmanın, tarih bilincinin ve gelecek umudunun dile getirildiği mektupları yayımlamaktan kıvanç duyuyoruz.Nice yüzyıllara!(Tanıtım Bülteninden)


Kapat