İyi Kız Karmaşası Elle Kennedy

İyi Kız Karmaşası
Elle Kennedy

%25 İNDİRİM
178,50 TL
133,88 TL
Temin süresi 5 iş günüdür.
9786258400502
909971
İyi Kız Karmaşası
İyi Kız Karmaşası
133.88

Mackenzie Cabot doğduğu günden bu yana hayatını başkaları için yaşamıştır. Fakat uymak zorunda kaldığı kurallar canına tak eder. Üniversite diploması almaya öncelik veren genç kızın yolu, bir sahil kasabası olanAvalon Körfezi'ne düşer.

Mackenzie vahşi içgüdülerini bastırmak için elinden geleni yapsa da kasabanın kötü çocuğu Cooper Hartley'le tanışınca zorlu bir sınavdan geçer. Oldukça sert ve dobra biri olan Cooper, genç kız için büyük bir tehdittir. Çünkü aralarındaki ilişki, kısa süre içinde Mackenzie'nin hayatındaki en gerçek şeye dönüşür.

Cooper kasabayı ele geçiren zenginlerden nefret etse de Mackenzie'yi tanıdıkça ona âşık olmaya başlar. Ancak genç kız, Cooper'ın ondan sakladığı çok önemli bir sırrı keşfeder.

Peki bu sır, Mackenzie'yi hayatı boyunca evinde gibi hissettiği tek yerden vazgeçmek zorunda mı bırakacaktır?

1 kitabı okumadım, sadece adına bakarak kitap adının yanlış tercüme edildiğini anladım. kesin adı "good girl complex"tir diye düşündüm ve haklıymışım. complexi karmaşa diye çeviremeyiz, kompleks diye çevirebiliriz. oedipus kompleksi gibi. oedipus karmaşası denmez buna. "iyi kız kompleksi" olmalıydı kitabın adı.
Kapat