Miras Elle Kennedy

Miras
Elle Kennedy

%35 İNDİRİM
210,00 TL
136,50 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786258387384
911079
Miras
Miras
136.50

 

Ruh eşini bulduysan,
oyunu çoktan kazanmışsın demektir...

 

Briar Üniversitesi bitmiş, efsanevi hokey oyuncularının hepsi kendi yollarına gitmişti. Garrett ve Logan profesyonel olmuş, Dean öğretmenlik tutkusu için hukuktan vazgeçmiş, Tucker ise bir bar zinciri kurmuştu. Ama buz pisti dışında da birbirlerinin arkalarını kollamaya devam ediyorlardı ki yetişkinlik hayatında buna daha çok ihtiyaç duydukları ortaya çıkmıştı.

 

Hokey onları bir araya getiren şey olmasa da, kızların da artık aralarından su sızmıyordu. Başarılı bir söz yazarı olan Hannah, oyuncu Allie, radyoculuk hevesinin peşinden koşan Grace ve yetenekli bir avukat olma yolundaki Sabrina… Artık maçta sevgililerine tezahürat eden genç kızlar değil, her krizde birbirlerinin yanında olan güçlü kadınlardı.

 

Bir düğün, bir evlilik teklifi, bir balayı, bir gizli nikâh ve sürpriz bir hamilelik. Hayatın ne getireceği belli olmazdı. Kesin olan tek şey ise, ikinci yarının ilkinden daha zorlu olacağıydı.

 

 

“Hikâyenin devamını anlatan bu novellalar tam bir kahkaha tufanı! Off-Campus ekibinin ne işler peşinde olduğuna inanamayacaksınız.” —Sarina Bowen

 

“Türü biraz olsun seviyorsanız, bu kitabı kaçırmamalısınız.” Freshfiction

Kapat