9786258387315
911011
Hesaplaşma
Hesaplaşma
130.00

Bu kızı kazanmak için birkaç gösterişli hareketten fazlası gerekiyordu...

 

Allie Hayes, hem biten ilişkisinin ardından yas tutuyor hem de kariyerinde ne yapmak istediğine karar vermeye çalışıyordu. Çözümün sekste olmadığını bilse de yakışıklı hokey oyuncusu Dean onu aksine ikna edecekti. Tabii yalnızca bir defalığına. Çünkü geleceği ne kadar belirsiz olsa da, tek gecelik ilişkiler kralının bunun bir parçası olmadığına emindi.

 

Dean Heyward-Di Laurentis hem buz pistinde hem de dışında skor yapmakta başarılıydı ve ne isterse ânında onun olurdu. Cazibesi ve aileden gelen serveti varken kendisine karşı koyabilecek bir kadınla hiç tanışmamıştı. Ta ki Allie’ye kadar. Bu ateşli sarışın bir geceliğine dünyasını sarsmıştı ve şimdi arkadaş mı olmak istiyordu? Asla. Bu takılma, Dean bitti diyene kadar bitmeyecekti.

 

Aralarında çok daha fazlası olduğuna dair Allie’yi ikna etmek için kolları sıvamıştı ancak hayatını altüst edecek olaylar yaşadığında olayın skor yapmaktan fazlası olduğunu anlayacaktı.

 

 

“Ve yine gol!!! Aynı zamanda hem komik, hem baş döndürücü hem de göz yaşartıcı.” —Katy Evans

 

“Herkes şu an ne yapıyorsa bıraksın ve Hesaplaşma’yı okusun. Hem de hiç vakit kaybetmeden!” DearAuthor

 

“Elle Kennedy bizi güldürme, başımızı döndürme ve kahkahalara boğma konusunda gerçek bir uzman. Hesaplaşma tam ihtiyacımız olan şeydi.” Totally Booked Blog

 

“Tam da daha iyiye gidemez diye düşündüğüm anda seriye, zıt kutupların birbirini çekmesi üzerine zekice yazılmış, seksi ve kusursuz yeni bir roman daha eklendi.” Natasha Is a BookJunkie

Kapat