Injustice Yıl: 5 Cilt: 2 %25 indirimli Brian Buccellato

Injustice Yıl: 5 Cilt: 2
Tanrılar Aramızda
Brian Buccellato

%35 İNDİRİM
250,00 TL
162,50 TL
Temin süresi 10 iş günüdür.
9786052044049
703231
Injustice Yıl: 5 Cilt: 2
Injustice Yıl: 5 Cilt: 2 Tanrılar Aramızda
162.50

Kötü adamlara merhaba deyin

Çok satan bilgisayar oyununun hikâyesinin sonuna doğru geri sayım sürüyor! Çelik Adam'ınDünya düzenini demir yumrukla yönetmeye başlamasının beşinci yılı ve kötüler sahnenin tamortasında.

Catwoman. Direnişin en gözüpek askerlerinden biriydi. Fakat suç hayatına geri döndüğünde,yeni Nightwing ile, yani Batman'in oğlu Damian Wayne'in ta kendisiyle yüzleşirken dokuzcanını birden kaybedecek mi?

Harley Quinn. Fanatik Joker hayranlığı, Batwoman'ın erdemli adalet anlayışı ve hoşlandığıyeni adam, Shazam arasında kalan Harley, yine kahkahalarını savurabilecek mi?

Bizarro. Lex Luthor ve Doomsday, Superman'in korku hükümdarlığının çarpık bir yansımasıolan bu çarpık canavarı öldürmek üzere birlik olacaklar; Bizarro bu çarpışmadan sağ çıkabilecek mi?

Zsasz. Vücudunda korkunç yara izleri olan seri katil, öyle haince bir suç işledi ki yaptıklarınısadece Superman'in yeni sağ kolu Damian Wayne'in ve onun en büyük düşmanının -babasıBatman'in- güç birliği düzeltebilir…Temelini aynı adlı bilgisayar oyunundan alan ve başlı başına bir fenomene dönüşenInjustice:Tanrılar Aramızda - Beşinci Yıl İkinci Cilt'in gücünün, dehşetinin ve ihtişamının keyfiniçıkarın!

Bu ciltte Brian Buccellato'nun yazdığı ve yetenekli çizerlerden oluşan bir ekibin çizdiğiInjustice: Gods Among Us: Year Five #8-14 sayıları bir araya getirilmiştir.

Keyifli Okumalar…

Kapat