9786059564175
638674
Injustice Yıl: 4 Cilt: 1
Injustice Yıl: 4 Cilt: 1 Tanrılar Aramızda
250.00

Superman ve Justice League üyeleri kendilerini Dünya'nın nihai otoritesi ilan ettiklerinde karşılarında sadece Batman durdu... ama Batman artık yenilmiş
durumda. Kendisinin direniş ordusu büyük kayıplar yaşadı ve neredeyse hiç üyesi kalmayacak kadar azaldı. Her zaman yedek planlarının bile yedek planları bulunana adamın elinde hiçbir şey yok.

Umutsuzca oynayacağı son bir kumardan başka.

Olimpos tanrıları gerçek ve hiçbiri ne Superman'in ne de Justice League'dekilerin kendilerini Dünya'nın tanrıları haline dönüştürmesinden memnun değil. Başka çaresi kalmayan Batman, Yunan panteonunu Superman'le savaşa ikna etmek için Ares'e güvenecek. Çelik Adam bir tanrıyla kapışacak kadar güçlü olabilir ama... aynı zamanda Zeus'un kızı olan en yakın müttefiki ona sırtını çevirdiğinde neler olacak?

Yeni yazar Brian Buccellato (Detective Comics, Flash) ve çizerler Bruno Redondo ile Mike S. Miller (Batman: Aarkham UnhInged), Mortal Kombat'ın yaratıcılarının çok satan oyununun dünyasını Injustice: Tanrılar Aramızda: Dördüncü Yıl ile genişletmeye devam ediyor!

Bu ciltte Injustice: Gods Among US: Dördüncü Yıl #1-7 sayıları bir araya getirilmiştir.

Keyifli Okumalar...

Kapat