Injustice Cilt 2 : Tanrılar Aramızda / Üçüncü Yıl %25 indirimli Brian

Injustice Cilt 2 : Tanrılar Aramızda / Üçüncü Yıl
Brian Buccellato, Mike S. Miller, Bruno Redondo

%25 İNDİRİM
250,00 TL
187,50 TL
Temin süresi 10 iş günüdür.
9786059564069
633776
Injustice Cilt 2 : Tanrılar Aramızda / Üçüncü Yıl
Injustice Cilt 2 : Tanrılar Aramızda / Üçüncü Yıl
187.50

Çok Satan Dövüş Oyununun Şok Edici Köken Hikayesi Devam Ediyor!

Kötü Bir Şey Buraya Geliyor!

Süper kahramanların çatışmasının tarafları olan Batman ve Süperman, kendi tarafında savaşmaları için hayal edilemez derecede güçlü büyülü varlıklar çağırdı. Ama her ikisi de bu savaşa dahil ettikleri güçleri kontrol edemediklerini fark edecek ve bunu yaptıklarında, çok geç kalmış olmaları söz konusu olabilir. Bu yeni krizin tek çözümü, savaş yaraları taşıyan her iki ekipteki kahramanların birleşip bu yeni tehditlerle savaşmaları, çünkü dedikleri gibi:"bildiğin Şeytan bilmediğin Şeytandan..."

Olayların aldığı bu beklenmedik hal, birbirleriyle savaş halinde olan John Constantine, Dr. Fate, Swamp Thing ve diğer kahramanların, ortaya çıkan büyülü kıyameti kontrol altına almak için müttefik olmasına sebep olacak. Bu savaş artık yalnızca Dünya için değil, gerçekliğin doğası içinde verilecek!

Mortal Kombat'ın yapımcılarının yarattığı çok satan oyunun arkasındaki dünyaya Injustice: Tanrılar Aramızda: Üçüncü Yıl'da tanık olmaya devam edin! Yeni yazar Brian Buccellato, Bruno Redondo (Human Target) ve Mike S. Miller'a (BATMAN: Arkham Unhinged) Dc evreni'nde yarattıkları çarpık olaylarda şok edici değişiklikler yapmak için katıldı!

Bu ciltte Injustice: Gods Among Us: Üçüncü Yıl 8-12 Ve İnjustice: Gods Among Us: Üçüncü Yıl Yıllık 1 sayıları bir araya getirilmiştir.

Keyifli Okumalar...

Kapat