Her Bir Sır A. R. Torre

Her Bir Sır
A. R. Torre

%35 İNDİRİM
295,00 TL
191,75 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786253660567
964487
Her Bir Sır
Her Bir Sır
191.75

TEK İSTEĞİ YÜKSEK STANDARTLARDA BİR HAYAT YAŞAMAKTI.

O HAYAT ŞİMDİLİK BİR BAŞKASINA AİTTİ.

 AMA BU, ÇOK UZUN SÜRMEYECEKTİ.

 

Cat Winthorpe, sahip olduklarına ulaşabilmek için çok çalışmıştı: göz alıcı bir ev, sosyal statü ve başarılı olduğu kadar yakışıklı kocası. Ta ki yan binalarına arkadaş canlısı yeni bir çift taşınana dek. Cat, tedbiri elden bırakmadan iyi bir komşu olarak onlara samimiyetle yaklaşmıştı.

 

Neena Ryder, boşa vakit geçirmekten hoşlanan kadınlardan değildi. Sıradan elbiseleri, kişisel sorunları ve henüz vaatlerini yerine getirmemiş kocasıyla bir hayat süren yaşam koçu Neena, bu dünyada yükselmek için can atıyordu. Yeni taşındıkları bu güzel kasaba doğru yöne giden yolda atacağı ilk adım olacak, aynı zamanda Neena sahip olmadıklarını fark edecekti. Yani, William’ı. Neena’nın delice tutkusu takıntı halini aldığında ise istediği hayatı, yani komşusunun hayatını elde etmek için birkaç engeli ortadan kaldırması yeterli olacaktı.

 

Neena’nın gizli saplantısı büyüdükçe Cat ile olan arkadaşlığı da ilerlemişti. Ama samimi yakınlıklarının altında baştan çıkarmalar, sırlar ve zehirli kıskançlıklar gizliydi. Her iki kadın için de mükemmel bir hayat yaşama arzusu, oldukça tehlikeli bir hal alacaktı.

Kapat