Sendeki Yüz Bende Olsa Frances Cha

Sendeki Yüz Bende Olsa
Frances Cha

%35 İNDİRİM
180,00 TL
117,00 TL
Temin süresi 1 iş günüdür.
9786052652268
963939
Sendeki Yüz Bende Olsa
Sendeki Yüz Bende Olsa
117.00

2021 DYLAN THOMAS ÖDÜLÜ ADAYI

 

Daha güzel, daha zengin, daha güçlü – göz kamaştırıcı Seul’de sadece mükemmel olanlar yükseliyor. Kusursuz yüzüyle Kyuri, her gece seçkin localarda güçlü işadamlarını eğlendiriyor. Gelecek vadeden bir sanatçı olan Miho, istemeden de olsa kendisini süper zengin seçkinler arasında buluyor. Ergenliğinden beri dilsiz olan Ara, K-pop dünyasının ışıltısına saklanmaya çalışıyor. Yeni evli Wonna, baskılar ve beklentilerle dolu hayatından bir çıkış yolu arıyor. Bu dört genç kadın, Gangnam’ın parlak cephelerinin ardındaki acımasız hiyerarşilerde hayatta kalmaya çalışıyor.

 

Frances Cha’nın çarpıcı ilk romanı Sendeki Yüz Bende Olsa, Güney Kore toplumundaki estetik cerrahi ve güzellik saplantısına benzersiz bir pencereden bakıyor.

 

“Bütün yönleriyle çarpıcı... Kendinden emin, cesur ve heyecan verici bu roman, edebiyata yeni ve parlak bir kalemin girişinin işaretçisi.” Taylor Jenkins Reid

 

“Günümüz Seul’ünde yaşanan evrensel zorlukları ortaya çıkarmak için neon bir dünyaya rehberlik eden Frances Cha’ya yol açın.”

–Janice Y. K. Lee

Kapat