Geceye Meydan Oku Brigid Kemmerer

Geceye Meydan Oku
Brigid Kemmerer

%20 İNDİRİM
245,00 TL
196,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254144493
973092
Geceye Meydan Oku
Geceye Meydan Oku
196.00

“Babam herkesin ilaca ulaşabilmesi için elinden geleni yapmıştı. Bu onların ölümüne yol açtı, belki de bu benim için bir uyarı olmalıydı. Ama değildi. Bu bir mirastı.”
 
 
New York Times çoksatan yazarı Brigid Kemmerer’in
kaleminden aşk ve macerayla bezenmiş muhteşem bir seri daha... Gizemli bir hastalığın ele geçirdiği bir krallık, sadece seçkinlerin erişebildiği tek ilaç Ay Sarmaşığı iksiri ve onu Kandala halkı için çalan şifacı bir genç kız ve umutsuz bir prens. Tehlikeli bir ilişki.
 
Prens Corrick, Kandala Sarayı’nda Kral’ın Yargıcı olarak görev
yapmakta, kanun kaçaklarının yüreklerine korku salmaktadır. Ülkede iksir kıtlığı ve isyan tehditleri artarken, şifacı çırağı Tessa Cade, her gece kraliyet fermanlarına karşı gelerek gizlice dışarı çıkmakta ve Ay Sarmaşığı yapraklarını çalarak bu iksiri ihtiyacı olanlara gizemli yoldaşı Weston Lark ile dağıtmaktadır.
 
Karanlıkta bir ülke, krallığı ile vicdanı arasında kalmış bir prens ve halkını kurtarmaya çalışan isyancı bir genç kız... Kandala'nın kaderi ölüm ve ihanetle çevrelenmişken bu krallık için bir kurtuluş yolu var mıdır? Her şeyden öte, yüreğe düşen aşk tohumları geceye
meydan okuyabilir miydi?

Kapat