Kırık Kalbin Gazabı (Ciltli) Brigid Kemmerer

Kırık Kalbin Gazabı (Ciltli)
Brigid Kemmerer

%20 İNDİRİM
215,00 TL
172,00 TL
Tükendi
9786051738994
876163
Kırık Kalbin Gazabı (Ciltli)
Kırık Kalbin Gazabı (Ciltli)
172.00

Varisi Bul, Tahtı Ele Geçir.

Lanet sonunda bozulmuştu fakat Kordiyar Prensi Rhen şimdi daha da büyük sorunlarla karşı karşıyaydı. Krallıkta yasal vârisin o olmadığına dair dedikodular dolaşıyordu ve uzun zamandır yasaklı olan büyü, Kordiyar'ı etkisi altına almaya başlamıştı. Harper, Rhen'in yanında olsa da Başkumandan Grey ortada yoktu ve şüpheli gidişi akıllarda soru işaretleri bırakmıştı.

Tahtı Ele Geçir, Krallığı Kurtar.

Yasal vâris olduğu söylentisi kulaktan kulağa yayılan Grey ise Lilith'i alt ettiğinden beri kaçak hayatına devam ediyordu. Rhen'in karşısında durmak gibi bir arzusu yoktu ta ki Karis Luran yeniden Kordiyar'ı işgal etmeye yeltenene dek. Kızı Lia Mara, annesinin zalim planlarındaki hatalı yanların farkındaydı fakat tüm bunlara rağmen Grey'i, Rhen'in karşısında durmaya ikna edebilecek miydi? Bu, Kordiyar'ın iyiliği için olsa bile...

Heyecan dolu efsane kaldığı yerden devam ediyor. Yalnızlığın Kara Laneti'nin The New York Times çoksatan yazarı Brigid Kemmerer sadakatin test edildiği, dostların düşmana dönüştüğü ve savaşın gölgesinde yeni bir aşkın filizlendiği devam romanı Kırık Kalbin Gazabı'yla Kordiyar'a geri dönüyor.

“Tam anlamıyla muhteşem.”
Stephanie Garber, Caraval ve Legend kitaplarının New York Times çoksatan yazarı

“Bu nefes kesici, romantik efsane klasik fantastik yazını okuyucularının beklentilerini altüst ediyor.”
Kirkus Reviews

“Brigid Kemmerer büyü, aşk ve gittikçe artan savaş gerilimini, bir oturuşta bitirebileceğiniz heyecan dolu, fantastik bir hikâyede bir araya getiriyor.”
Foreword Reviews

“Politik entrikalar, hayranlık uyandıran bir aşk hikâyesi ve incelikli karakter gelişimiyle Kırık Kalbin Gazabı nefes kesici bir okuma vaat ediyor. Beklenmedik sonuyla da serinin okuyucularını hikâyenin devamını öğrenmek için sıraya sokacağı garanti!”
BCCB

“Aksiyon dolu, bir o kadar romantik ve... devamını okumak için sabırsızlandırıyor.”
Booklist Online

Kapat