Fırtınaya Adak - Amaia Salazar Serisi 3. Kitap Dolores Redondo

Fırtınaya Adak - Amaia Salazar Serisi 3. Kitap
Dolores Redondo

%20 İNDİRİM
149,00 TL
119,20 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786256353121
912215
Fırtınaya Adak - Amaia Salazar Serisi 3. Kitap
Fırtınaya Adak - Amaia Salazar Serisi 3. Kitap
119.20

Dedektif Amaia Salazar, bir çocuğun ölümünü araştırmak üzere görevlendirilir. İlk bakışta doğal bir ölüm gibi görünse de küçük kızın yüzünde şüpheli bir şey vardır – cinayete kurban gittiğini gösteren uğursuz bir işaret.
Çocuğun babası, suçluluktan mı yoksa kederden mi bilinmez cesetle birlikte kaçmaya çalışırken yakalanır. Büyükannesi ise polise verdiği ifadede her şeyin asıl sorumlusu olarak tek bir kişiyi işaret eder: Bask mitolojisinin, insanları uykularında öldüren kötü iblisi “Inguma”.  Amaia içinse tek çare, cevaplar için yeniden Baztán Vadisi’ne dönmektir.
Her şeyin başladığı yerde, bir kar fırtınasının derinliklerinde, geçmişinden bir hayaletle yüz yüze gelir. Ve sonunda yıllardır vadiyi kasıp kavuran yıkıcı bir gerçeği ortaya çıkarır.

Dolores Redondo, CWA International Dagger Ödülü’ne iki kez aday gösterildi ve Grand Prix des Lectrices de Elle’in finalisti oldu. 2016’da İspanya’nın en seçkin roman ödüllerinden Premio Planeta’yı aldı. En çok ses getiren Amaia Salazar serisi sadece İspanya’da 1,5 milyondan fazla sattı ve 36 dile çevrildi.

Kapat