Şiddetin Son Çağrısı Chloe Gong

Şiddetin Son Çağrısı
Chloe Gong

%35 İNDİRİM
225,00 TL
146,25 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786253661502
980521
Şiddetin Son Çağrısı
Şiddetin Son Çağrısı
146.25

New York Times Çoksatan yazarı Chloe Gong'dan, Sahtekâr Leydi Talih'deki olayları ve Şiddetli Hazlar serisinden tanıdığınız karakterleri konu alan iki nefes kesici novella!


Sahtekâr Bir Şey'de, Roma ile Juliette Zhouzhuang'daki yeraltı silah ticaretini yöneterek en iyi bildikleri işi yaparken sessiz yaşamlarının içinde isimsiz kalmaya gayret ediyordur. Fakat yakındaki kasabalarda birkaç Rus kızın öldürüldüğünü duyduklarında olayı soruşturmaya karar verir ve nihayetinde bu gizemin onları evlerine, hayal ettiklerinden de çok
yaklaştırdığını keşfederler.


Bu Sahte Cinayet'te, Benedikt ile Marshall, bir türlü ele geçirilemeyen bilim adamı Lourens'i bulmak ve Zhouzhuang'a getirmek üzere Roma tarafından görevlendirilir. Bir hafta sürecek Trans-Sibirya Ekspresi'nde kaybedecek vakit yoktur ancak trende biri öldürülünce Benedikt ile Marshall, planları aksamasın diye yetkili memuru treni durdurmamaya ikna eder. Dedektifmiş gibi davranarak cinayeti çözmeye söz verseler de derine kazdıkça bu cinayetin, kendi görevleriyle şaşırtıcı bağlantıları olabileceğini fark ederler.


İki farklı gizem, iki farklı yolculuk ve kesişen kaderler… Şiddetin Son Çağrısı sizi sürükleyici bir maceranın içine çekerken, gerilim dolu anların ve şaşırtıcı sırların beklediği Gizli Şanghay dünyasına davet ediyor!(Tanıtım Bülteninden)


Kapat