Şiddetli Sonlar ( Ciltli ) Chloe Gong

Şiddetli Sonlar ( Ciltli )
Chloe Gong

%30 İNDİRİM
375,00 TL
262,50 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786254488733
910766
Şiddetli Sonlar ( Ciltli )
Şiddetli Sonlar ( Ciltli )
262.50

Yeni canavarlar.

Yaklaşan bir devrim.

Ve ışıltısını kaybetmek üzere olan bir Şanghay...

 

Yıl 1927. Şanghay, olası bir devrim tehdidiyle karşı karşıya.

 

Roma’yı korumak için ilişkilerini kurban eden Juliette’in savaşı bitmemiştir. Tek yanlış hareketiyle Tyler ailedeki yerini gasp edecek, Kızıl Çete’nin vârisi olmak için elinden geleni yapacaktır. Juliette ise vâris olarak yerini korumalı, sevdiği adamı bu kan davasından korumak için onun kendisinden nefret etmeye devam etmesini sağlamalıdır.

 

Roma ise hâlâ Marshall’ın ölümünü atlatmaya çalışıyor, yaşanan onca şeyden sonra daha soğuk bir kimlik oluşturmaya çalışıyordur. Juliette’i tekrar hayatına katmanın kendi suçu olduğunu biliyordur ve bu, sevdiği ve nefret ettiği kadını öldürmek anlamına gelse de işleri düzeltmek için her şeyi yapması gerektiğinin farkındadır.

 

Sonra şehirde büyük bir tehlike baş gösterir: Milliyetçiler, Komünistler, Beyaz Çiçekler, Kızıl Çete ve halk birbirine girmek üzeredir. Devrim kapıdadır, böcekler tekrar ortaya çıkmıştır ve bu yüzden iki çetenin vârisi işbirliği yapmak zorundadır. Farklılıklarını bir kenara koymalı, politikayla ve canavarlarla verilen bu savaşa karşı güçlerini birleştirmelidirler.

 

Peki, etraflarındaki tehditler bir bir artarken bir aşkı korumak, sonucun felaket olmasını engellemek mümkün müdür?

 

 

 

 

 

 

Kapat