Sahtekâr Leydi Talih Chloe Gong

Sahtekâr Leydi Talih
Chloe Gong

%35 İNDİRİM
495,00 TL
320,00 TL
Temin süresi 7 iş günüdür.
9786253661243
978942
Sahtekâr Leydi Talih
Sahtekâr Leydi Talih
320.00

2022 GOODREADS CHOICE AWARD

En İyi Genç Yetişkin Fantastik & Bilim Kurgu Kitabı Adayı

 

1930’ların Şanghay’ında vahşi bir dizi cinayeti araştırmak için evli gibi davranan, birbirine tamamen zıt bir çiftin hikâyesini anlatan yeni ikileme.

1931’in Şanghay’ı ve sahne, yeni bir entrikaya hazır.

Rosalind Lang’ın hayatı, dört yıl önce tuhaf bir deney sonucunda ölümden dönmesiyle hiç beklemediği bir şekilde değişmiştir. Onu kurtaran tuhaf deneyin sonrasında ihanet dolu geçmişinin kefaretini ödemek üzere, yeteneklerini ülkesi için bir suikastçı olarak kullanmaya başlar.

Kod adı: Leydi Talih.

Bir dizi cinayet Şanghay’da huzursuzluk yaratmaya başlamıştır ve Japonlar şüphe altındadır. Japon İmparatorluk Ordusu işgale başlayınca Rosalind’e başka bir görev için ihtiyaç duyarlar.  Rosalind’e verilen yeni emir, halkından daha fazla kişi ölmeden önce terör komplosunun arkasındaki suçluları bulmak üzere yabancıların arasına sızmaktır.

Bu görev süresince bir diğer Milliyetçi casus olan Orion Hong’un karısı gibi davranmak zorundadır ve Rosalind, Orion’ın ukala hareketlerini ve çapkınlığını sinir bozucu bulsa da birçok insanın iyiliği için onunla çalışmayı kabul eder.

Orion’ın kendi gizli planları, Rosalind’inse ortaya çıkmasını istemediği sırları vardır. İki casus komployu çözmeye çalışırken bu gizemin, hayal ettiklerinden çok daha derin ve korkutucu katmanları olduğunu keşfedeceklerdir.

Kapat