Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 3. Kitap %15 indirimli Ali

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Üçüncü Kitap
Ali Perşembe

%25 İNDİRİM
300,00 TL
225,00 TL
Tükendi
9786059248303
644796
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Üçüncü Kitap
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! Üçüncü Kitap
225.00

Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunualdığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine,döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçlarıyelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkedeHadi Canım Sen De'yi anlattı.

Daha önce iki cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizinbir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşaedilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığıve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar öncedenplanlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediğimüddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.

Üçüncü kitabın konusu Teknik Analiz Göstergeleri (Endikatörler).Trend takip edici göstergelerden (CCI, MACD, Hareketli Ortalamalarve Bantlar), aşırı alım/aşırı satış göstergelerine (RSI, Stokastik,
% R), her analistin sepetinde bulunması gereken JenerikGöstergelerden (DMI/ADIX, Momentum, ROC), İşlem HacmiGöstergelerine (OBV, Chaikin Osilatörü, MFI, vs.) kadar tümaraçların hem o alıştığınız yalın ve hicivli anlatımla hem deansiklopedik bir yaklaşımla ele alındığı üçüncü cilt, yine gerçekborsa grafikleriyle dolu.

Bu serinin asıl amacı okuyucuyu “kendi kendine yeterli” biryatırımcı haline getirmek. Bunu yaparken de üç hayati unsuru ilkeedinmek; Basitlik, Pratiklik ve Mantık. Bu seride köşeyi çabukdöndürecek büyülü formüller yok. Mantığımızasığdıramayacağımız esrarengiz uygulamalar da yok.Falcılık da yok. Bu seride bulabileceğiniz tek hazine, yatırımhayatınızda istikrarlı bir şekilde başarılı olmak için gerekensilahları kendi cephanenizden nasıl sağlayabileceğinizin yolları.

Kapat