Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 2. Kitap %15 indirimli Ali

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! İkinci Kitap
Ali Perşembe

%25 İNDİRİM
290,00 TL
217,50 TL
Tükendi
9786059248259
644795
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de!  İkinci Kitap
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! İkinci Kitap
217.50

Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunualdığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine,döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçlarıyelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi CanımSen De'yi anlattı.

Dört kitaptan oluşan bu kitap dizisi, teknik analizinbir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşaedilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığıve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar öncedenplanlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediğimüddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.

İkinci kitap, birincinin bıraktığı yerden başlayıp orada temelioluşturulan yatırım stratejilerinin parçalarını yapıştırarak farklıuygulamalarla pekiştiriyor ve oyun plânının risk yönetimi öğeleriniyerleştiriyor. Alternatif stop koyma tekniklerini, kâğıt kârlarıkilitlemek ve kârda mümkün olduğu kadar çok oturmak amacıylakullanılan iz süren stopları, grafik formasyonlarını ve pratikuygulamaları ele alıyor. Bunu yaparken de tablo ve grafik gibi bolcagörsel öğe kullanılıyor.

Bu serinin asıl amacı okuyucuyu “kendi kendine yeterli” biryatırımcı haline getirmek. Bunu yaparken de üç hayati unsuruilke edinmek; Basitlik, Pratiklik ve Mantık. Bu seride köşeyiçabuk döndürecek büyülü formüller yok. Mantığımızasığdıramayacağımız esrarengiz uygulamalar da yok.Falcılık da yok. Bu seride bulabileceğiniz tek hazine, yatırımhayatınızda istikrarlı bir şekilde başarılı olmak için gerekensilahları kendi cephanenizden nasıl sağlayabileceğinizin yolları.

Kapat