Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! 4. Kitap %15 indirimli Ali

Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! - Dördüncü Kitap
Ali Perşembe

%25 İNDİRİM
300,00 TL
225,00 TL
Tükendi
9786059248433
503386
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! - Dördüncü Kitap
Teknik Analiz mi Dedin? Hadi Canım Sen de! - Dördüncü Kitap
225.00

Ali Perşembe, uluslararası finans piyasalarında ilk pozisyonunualdığı 1980 yılından bu yana, vadeli borsalardan hisse senetlerine,döviz piyasalarından opsiyonlara kadar geniş bir yatırım araçlarıyelpazesinde yoğrulan 22 yılı aşkın birikimiyle 23 ülkede Hadi CanımSen De'yi anlattı.

Daha önce üç cildi yayınlanmış olan bu kitap dizisi, teknik analizinbir kristal küre olarak görüldüğü, risk yönetimi öğelerinin inşaedilmediği, yatırımcılara has davranış biçimlerinin yontulmadığıve tüm yatırım sürecinin en ince ayrıntılarına kadar öncedenplanlanarak disiplinli ve sistematik bir yaklaşım geliştirilmediğimüddetçe işlemeyeceğinin bir manifestosu.

Bu dördüncü ve son kitap, başta mum grafikler, sıfır-çarpı grafikleri,dalga analizi, Gann uygulamaları, döngüler ve karşıt görüşfelsefesi gibi farklı yöntemleri inceliyor. Daha sonra, teknik analizyelpazesini işlem hacmi ve açık pozisyon kavramlarının özüne inerektamamlıyor. Bu neredeyse ansiklopedik seriyi benzerlerinden veyabancı mevcut kaynaklardan ayrı kılan, dördüncü kitabın son ikibölümünün sistematik yaklaşım, risk yönetimi, yatırımcı psikolojisi,davranış biçimleri ve disiplin gibi, piyasalarda başarılı olmaformülünün ayrılmaz parçalarını da dahil etmesi.

Bu serinin asıl amacı okuyucuyu “kendi kendine yeterli” biryatırımcı haline getirmek. Bunu yaparken de üç hayati unsuruilke edinmek; Basitlik, Pratiklik ve Mantık. Bu seride köşeyiçabuk döndürecek büyülü formüller yok. Mantığımızasığdıramayacağımız esrarengiz uygulamalar da yok.Falcılık da yok. Bu seride bulabileceğiniz tek hazine, yatırımhayatınızda istikrarlı bir şekilde başarılı olmak için gerekensilahları kendi cephanenizden nasıl sağlayabileceğinizin yolları.

Kapat