Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt Özel Basım (Ciltli) %20 indirimli J. R. R

Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt Özel Basım (Ciltli)
J. R. R. Tolkien

%25 İNDİRİM
550,00 TL
412,50 TL
Tükendi
9789753423472
386203
Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt Özel Basım (Ciltli)
Yüzüklerin Efendisi Tek Cilt Özel Basım (Ciltli)
412.50

Dünya ikiye bölünmüştür, denir Tolkien'ın yapıtı söz konusu olduğunda: Yüzüklerin Efendisi'ni okumuş olanlar ve okuyacak olanlar. 1997 ile birlikte, çok sayıda Türkiyeli okur da "okumuş olanlar" safına geçme fırsatı buldu. Kitabın Türkçe basımı Yüzüklerin Efendisi'ne duyulan ilginin evrenselliğini kanıtladı. Yapıtın bu başarısını taçlandırmak için üç kısmı bir araya getiren bu özel, tek cilt edisyonu sunuyoruz. Hem hala okumamış, "okuyacak olanlar" için, hem de bu güzel kitabın kütüphanenizde gelecek kuşaklara devrolacak kadar kalıcı olması için... Yüzüklerin Efendisi yirminci yüzyılın en çok okunan yüz kitabı arasında en başta geliyor; bilimkurgu, fantazi, polisiye, best-seller ya da ana akım demeden, tüm edebiyat türleri arasında tartışmasız bir önderliğe sahip. Bir açıdan bakarsanız bir fantazi romanı, başka bir açıdan baktığınızda, insanlık durumu, sorumluluk, iktidar ve savaş üzerine bir roman. bir yolculuk, bir büyüme öyküsü; fedakarlık ve dostluk üzerine, hırs ve ihanet üzerine bir roman.

0 Yanında orta dünya haritası da var mı?
0 Kitap harika. Kesinlikle orta dünya sevdalılarının okuması ve özellikle bu özel basımının kitaplarında olması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca bir teşekkürde burdan ilknoktaya. Herzaman olduğu gibi kitaplarımı çok iy bir biçimde,jelatininde ve 2 gün gibi kısacık bir zamanda bana gönderdiler. Çok teşekkür ederim,gözüm kapalı her siparişimi burdan veririm
0 Fantastik edebiyatın en önemli eseridir. Herkesin okuması gerekir.
0 Tek cilt olması çok güzel. Aldım okudum, ayrı bir etkisi oluyor. Büyüleyici bir yolculuk. filmini izlemişseniz üzerinden biraz zaman geçtikten sonra okumanızı tavsiye ederim.
0 tek cilt olması güzel 3 kitapta birbirinden harika
Kapat