Hurin’in Çocukları %38 indirimli J. R. R. Tolkien

Hurin'in Çocukları
J. R. R. Tolkien

%35 İNDİRİM
185,00 TL
120,25 TL
Temin süresi 3 iş günüdür.
9786057762382
811003
Hurin'in Çocukları
Hurin'in Çocukları
120.25

Sonra Morgoth uzun kolunu Dor-lómin'e doğru uzattı ve şu sözlerle Húrin, Morwen ve soylarını lanetledi: ‘Görün! Zihnimin gölgesi her gittikleri yerde üstlerine çökecek ve nefretim onları dünyanın sonuna dek takip edecek.”

Tek Yüzük yok edilmeden altı bin yıl önce Orta Dünya, Karanlık Lord Morgoth'un gölgesi altında eziliyordu. Elflerin ve İnsanların en yüce savaşçıları Morgoth'a karşı koyamıyor, onun karşısında bir bir düşüyorlardı. Tam bu ümitsizlik çağında yeni bir lider çıktı ortaya: Húrin'in oğlu Túrin. Yol arkadaşlarıyla, Morgoth'a karşı Orta Dünya uğruna verdiği savaşı lehine çevirmeye başlayan Túrin kaderiyle yüzleşeceği günü beklemekteydi.

J. R. R. Tolkien'in kendi deyişiyle, Beren ile Luthien ve Gondolin'in Düşüşü'yle birlikte “üç büyük öyküden biri” olan Hurin'in Çocukları, Christopher Tolkien'in, babasının el yazmalarını inceleyip bir araya getirmesiyle bir bütün halinde Orta Dünya hayranlarının huzuruna çıkıyor.

0 Kitap çok güzel basılmış. Çevirisi muazzam. Ancak sevgili İthaki’den ithaki okurları olarak ricamız.. Tolkien eserlerinin ciltli olarak da Farklı bir edisyonunun basılması. Bu çok zor olmaması gerek.
Kapat